Wyjazd na narty – Stubai Gletscher
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu na narty do Austrii (dojazd własny )
Termin: 12-17.12.2020
Cena: 590/550/520/420/270 euro (cena zależna od wieku uczestnika)
Zapraszamy !
[tabby title=”OPIS”]
Największy ośrodek narciarski Austrii położony na lodowcu- Stubai Gletscher
Termin : 12-17.12.2020
Zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe!
Kontakt:
tel: 661 915 721
e-mail: biuro@pielgrzymkitarnow.pl
Biuro w Tarnowie czynne od poniedziałku do piątku od 9:00 – 16:00
ul. Urszulańska 9 – Biuro ITER
[tabby title=”PROGRAM”]
Dolina Stubaital jest oddalona od Innsbrucku o 15 min jazdy samochodem. Teren narciarski zajmuje ok.12 ha i tworzy go 5 gmin, leżących w pobliżu lodowca. Idealne warunki narciarskie, bardzo dobra infrastruktura, sprawna obsługa i malownicza sceneria sprawiają, że jest to jeden z najbardziej znanych regionów narciarskich.
Na obszarze doliny Stubaital są cztery tereny narciarskie: na lodowcu Stubaier Gletscher, Schlick 2000, Serles i Elfer. Wyciągi docierają aż do wysokości 3200 m n.p.m. Jest bezpośrednia kolejka na lodowiec przy dolnej stacji Mutterbergalm, która dojeżdża do Eisgrat i Eissee. Mniejsze wyciągi są na niższych zboczach w okolicy Schönberg i Mieders. Nowością jest karuzela narciarska dookoła Schaufelspitze, łącząca nasłonecznione stoki przy Gaißkar z pełnymi puszystego śniegu trasami Fernau-Ferners.
Największy ośrodek narciarski Austrii położony na lodowcu
Lodowiec Stubaier Gletscher:
Teren położony jest na wysokości 1750 – 3210 m n.p.m. na lodowcu Stubaier, dzięki czemu zapaleni narciarze mogą jeździć przez cały rok. Właściwy sezon rozpoczyna się od października i trwa aż do maja.
Gwarancja śniegu od października do czerwca
26 kolei linowych i wyciągów
Gondola 3S Eisgratbahn
35 tras od łatwych po wymagające, naturalna pokrywa śnieżna
ZAKWATEROWANIE W HOTELACH ***
Urokliwie położony HOTEL ALPHOF , otoczony ogrodami, łąkami i szczytami Alp Sztubajskich. Dysponuje on spa i centrum odnowy biologicznej z basenem do terapii Kneippa, solarium, sauną fińską oraz łaźnią parową.
Goście mają do dyspozycji pokoje z balkonem i widokiem na góry. Udogodnienia oferowane w każdym z nich obejmują też bezpłatne WiFi, telewizor z płaskim ekranem
i dostępem do kanałów kablowych, sejf oraz część wypoczynkową.
Obiekt oferuje też duży bar urządzony w tyrolskim stylu oraz tradycyjną restaurację, gdzie serwowane jest śniadanie i obiadokolacja.
Hotel Alphof Superior jest położony 15 minut spacerem od ośrodka narciarskiego Schlick 2000. Przystanek Ski bus znajduje się do 5 minut pieszo od hotelu . Dodatkowe atuty obiektu to bezpłatna przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz bezpłatny parking.
Cena zawiera – oferta na dojazd własny:
- 5 noclegów
- Wyżywienie 2 razy dziennie
- Korzystanie ze strefy spa
- Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)
- Ubezpieczenie KL z rozszerzeniem o sporty zimowe
- Dojazd na stok ski busem
- SKIPASS STUBAIER GLETSCHER – 4 DNIOWY
Cena nie zawiera – oferta na dojazd własny:
- Płatne na miejscu: Opłata klimatyczna: ok. 2,60 € za osoba/noc
- Kosztu przejazdów
- wydatków własnych
- opieki rezydenta
- wycieczek fakultatywnych, świadczeń niezawartych w ofercie.
Cena za pobyt:
* 590 euro – dorosły,
* 550 euro – senior – po 65 r.życia
* 520 euro – młodzież 15-18 r. życia
*420 euro – młodzież – 11-14 r.ż
* 270 euro – dziecko 4-10 lat (DARMOWY KARNET)
* dzieci poniżej 4 r. ż – FREE
UWAGA!
MOŻLIWOŚĆ POSZERZENIA KARNETU STUBAI GLETCHER DO SKI PLUS CITY PASS STUBAI INNSTRUCK 20 EURO/OSOBĘ DOROSŁĄ,
CO ZYSKUJESZ?
SKI Plus CITY Pass STUBAI INNSBRUCK
13 ośrodków narciarskich plus zwiedzanie miasta na jednej karcie. Jedyny w swoim rodzaju karnet narciarski i karta gościa ze zniżkami w jednym:
- 13 ośrodków narciarskich: lodowiec Stubai, Axamer Lizum, Skizentrum Schlick 2000, Kühtai, Hochötz, Muttereralm, Bergeralm, Nordkette, Serlesbahnen, Elferbahnen, Patscherkofel, Rangger Köpfl oraz Glungezer
- Innsbruck Card z 22 zniżkami jak np. bezpłatnym wejściem do Swarovski Kristallwelten, Alpenzoo, Hofburg, na skocznię narciarską Bergisel
- Korzystanie z sieci skibusów oraz autobusów Sightseer
- Bezpłatny wstęp na baseny w Axams ( jednorazowe wejście na
4 godziny), w Freizeitzentrum Neustift oraz do Sauna – und Badeparadies w Stubai (jednorazowe wejście na basen na 4 godzin
Organizatorem wyjazdu jest
Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe – BV Sp. Jawna Sylwia Rusin i Iwetta Kaczmarczyk,
34-300 Żywiec, ul. Kopernika 2
Ewidencja organizatorów i pośredników turystycznych nr 1226
[tabby title=”UMOWA I DANE DO PRZELEWU”]
Umowa zgłoszenie dostępna po kontakcie telefonicznym.
Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe – BeskidVision
Sp. Jawna Sylwia Rusin i Iwetta Kaczmarczyk,
34-300 Żywiec, Kopernika 2
NIP: 5532532935, REGON: 366485465
NR KONT W BANKU SANTANDER:
Złotówki:72 1090 2011 0000 0001 3416 2028
Euro: 92 1090 2011 0000 0001 3416 2056
Dolary:66 1090 2011 0000 0001 3416 2039
KONTAKT: kom. / 48/ 661-915-721; 146656700
biuro@pielgrzymkitarnow.pl
[tabbyending]
WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY