Polskie camino z wypoczynkiem

Pielgrzymki w Polsce – Polskie Camino z wypoczynkiem

Numer imprezy turystycznej: 220611
od 2022-06-26 do 2022-07-03
TRANSPORT:  
 • śniadania
 • obiadokolacje
od 2100 zł

Pielgrzymki w Polsce – Polskie Camino z wypoczynkiem

PROGRAM

Polskie Camino z wypoczynkiem- kliknij i pobierz program  – Program Camino drogą Pomorską TBP

Zapraszamy na Pielgrzymki w Polsce – Polskie Camino z wypoczynkiem

Termin : 26.06 – 02.07.2022

Pielgrzymki w Polsce

Dzień 1      25/26 czerwiec 2022 sobota/niedziela

Zbiórka w Tarnowie w godzinach wczesnoporannych ok. 03:00 w nocy , możliwość dołączenia na trasie w okolicy : Krakowa, Katowic, Wrocławia, Legnicy. Przyjazd do Miedzyzdroi, czas na mszę świętą w kościele św. Piotra Apostoła. Następnie czas wolny na obiad we własnym zakresie. Spacer po molo i przejazd na nocleg i obiadokolację do hotelu.

 

Pielgrzymki w Polsce

Dzień 2       27.06.2022 poniedziałek

Śniadanie, Msza święta a następnie wyjazd do Wolińskiego Parku Narodowego, przejście od  bramy przy dyrekcji WPN do punktu widokowego Kawcza Góra (1,5 km). Punkt widokowy zlokalizowany jest nad samym klifem, na wysokości 56,9 m n.p.m. Dostać można się do niego z plaży drewnianymi schodami. Ze szczytu rozpościera się przepiękny widok na Zatokę Pomorską. W drodze powrotnej udamy się do Zagrody Pokazowej Żubrów. Przejście ok. 1,5 km Wolińskim PN do zagrody w której żyje obecnie 8 żubrów, ich życie można podglądać z platform widokowych rozlokowanych w różnych częściach zagrody. Powrót do miejsca noclegowego i możliwość odpoczynku na plaży. Obiadokolacja i nocleg.

Pielgrzymki w PolsceDzień 3      28.06.2022 wtorek
Piesze przejście dla chętnych  odcinka Wolin – Międzyzdroje-
24 km

TRASA : WOLIN – SUŁOMINO – KARNOCICE – LUBIN – WAPNICA – WICKO – ZALESIE – MIĘDZYZDROJE 
Wczesne śniadanie lub pakiety śniadaniowe na drogę dla chętnych osób  które chcą przejść Pomorską Drogą Camino. Pozostałe osoby –  czas wolny na plażowanie. Przejazd do Wolina. Przejście odcinka Wolin- Międzyzdroje ok. 24 km. Powrót do hotelu na wypoczynek, obiadokolację i nocleg.

Pielgrzymki w PolsceDzień 4      29.06.2022  środa

Śniadanie i przejazd do Lubina nad Jezioro Turkusowe, otoczone lasem urocze jeziorko o niespotykanym szmaragdowym kolorze wody. Przejazd do średniowiecznego grodziska , który funkcjonował tu pomiędzy X a XII wiekiem. Już wtedy istniał tutaj jeden z pierwszych kościołów chrześcijańskich na Pomorzu. Jest to niezwykłe miejsce na Wyspie Wolin, łączące w sobie ślady średniowiecznej historii, wspaniałe przykłady architektury sakralnej oraz pomniki przyrody ze spektakularnymi widokami na morze, wyspy i rozlewiska rzeki Świny. Przejazd do Wolina do Centrum Słowian i Wikingów JOMSBORG.  Znajduje się tutaj kilkanaście obiektów- replik wczesnośredniowiecznego Wolina. Dziś liczba obiektów to 27 chat, 2 bramy z wałami i umocnieniami obronnymi, nabrzeże portowe . Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5      30.06.2022  czwartek

Pielgrzymki w Polsce

Piesze przejście dla chętnych  odcinka – Miedzyzdroje – Świnoujście.

TRASA :  MIĘDZYZDROJE – ŚWINOUJŚCIE – PRZYTÓR – ŚWINOUJŚCIE – OGNICA – ŚWINOUJŚCIE – WARSZÓW – ŚWINOUJŚCIE Śniadanie w formie breakfast boxów, msza święta i rozpoczęcie drugiego etapu drogi Pomorskiej Camino.  Wyjście z Międzyzdroi  i przejście piesze  dla chętnych osób do Świnoujścia. Pozostałe osoby czas na plaży do ok.14:00, następnie przyjazd autokaru  do Świnoujścia po pielgrzymów i zwiedzanie. W ten dzień odwiedzimy Fort Gerharda i Podziemne Miasto – Potężne żelbetowe schrony po wojnie połączono kilometrem podziemnego korytarza, którym turyści przemieszczają się pomiędzy schronami.  Jednym z obiektów na trasie zwiedzania jest niemalże kompletnie wyposażony schron maszynowi. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Pielgrzymki w Polsce

Dzień 6      01.07.2022  piątek

Śniadanie i przejazd do Portu Katamaranów na rejs wycieczkowy katamaranem po Krainie 44 wyspach.  Katamaran z napędem hybrydowym z wykorzystaniem energii słonecznej zapewnia komfortową i cichą żeglugę po rezerwacie przyrody, po wstecznej Delcie Świny. Przejazd na odpoczynek na plaży w Międzyzdrojach. Obiadokolacja i nocleg.

 

Pielgrzymki w Polsce

Dzień 7      02.07.2022   sobota

Śniadanie i wyjazd w stronę Szczecina. Msza święta w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba  i zwiedzanie Szczecina, zobaczymy Basztę Siedmiu Płaszczy, Trasę Zamkową, Budynek Filharmonii Szczecińskiej, Budynek Muzeum „Przełomy”–miejsce tragicznych wydarzeń grudnia 1970 r. w Szczecinie, Pomnik Anioł Wolności, Brama Królewska, Kościół św. Piotra i Pawła, Podzamcze, Zamek Książąt Pomorskich ( z zewnątrz), przejście na  Wały ChrobregoCzas wolny. Wyjazd do Tarnowa po południu. Powrót  na miejsce zbiórki w godzinach  nocnych ok. 00:00.

ŚWIADCZENIA

Pielgrzymki w Polsce – Polskie Camino z wypoczynkiem

Cena pielgrzymki : przy  25 osobach –  2350 zł       
                                      przy  35 osobach –  2100 zł

Cena pielgrzymki zawiera:

 • Przejazd komfortowym autobusem lub busem (w przypadku grupy mniejszej niż 23 osoby)
 • 6 noclegów (domy wczasowe/domy pielgrzymkowe/pensjonaty/hotele)
 • śniadania,  obiadokolacje wg programu
 • Opieka pilota
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • ubezpieczenie NNW 10000 zł, OC 20000 zł
 • tourguidy

Cena nie zawiera:

 • 100 zł –  bilety wstępów, opłaty za przewodników, bilety i tourguidy
 • dopłaty do pokoju 1 osobowego – 80 zł/noc
 • wybór miejsca w autokarze 45 zł – konieczny wcześniejszy kontakt z biurem

 

UBEZPIECZENIA

Pielgrzymki w Polsce – Polskie Camino z wypoczynkiem

W cenę pielgrzymki zawarte jest:

– Ubezpieczenie NNW do kwoty 10.000 PLN

– Ubezpieczenie OC (Odpowiedzialność Cywilna) do kwoty 10.000 EUR,

POBIERZ PEŁNE OWU: Bezpieczne Podróże OWU 2018

W NASZYM BIURZE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEGO UBEZPIECZENIA :


 

 

 

Najlepszym i najskuteczniejszym zabezpieczeniem na wypadek niespodziewanej zmiany planów czy choroby uczestnika lub jego bliskich jest wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu czy pielgrzymki. Polisa gwarantuje uczestnikowi zwrot całości wpłaconych środków na oferowaną przez nas imprezę turystyczną.

W związku z obecną sytuacją wprowadziliśmy również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania na COVID-19 i objęcia kwarantanną:

 • w przypadku zachorowania nagłego – 4 % ceny pielgrzymki
 • w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych – 5 % ceny pielgrzymki
 • w przypadku zachorowania nagłego – z rozszerzoną ochroną na zachorowanie na COVID -19 i kwarantanną 6 % ceny pielgrzymki
 •  w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych z rozszerzoną ochroną na zachorowanie na COVID -19 i kwarantanną – 7 % ceny pielgrzymki

 

ODWIEDZANE MIEJSCA

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat odwiedzanych miejsc : SZCZECIN

INFORMACJE

Pielgrzymki w Polsce – WAŻNE INFORMACJE :

 1. Oferta ważna przy 25 osobach płatnych
 2. Program jak i kolejność zwiedzanych miejsc może ulec niewielkim zmianom.
 3. Dokumentem niezbędnym do podróży jest WAŻNY dowód osobisty lub paszport.
 4. Brak szczególnych wymagań zdrowotnych dotyczących udziału w imprezie turystycznej.
 5. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy z przyczyn od siebie niezależnych. Np. siła wyższa, decyzje władz państwowych i innych instytucji, jak również z powodu braku minimum uczestników, która wynosi 25 osób na 20 dni przed imprezą turystyczną. W zaistniałej sytuacji Klient otrzymuje zwrot wpłaconych na rzecz Organizatora należności

POZNAJ SZCZEGÓŁY DOT. AKTUALNYCH OBOSTRZEŃ: AKTUALNE OBOSTRZENIA | Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe (pielgrzymkitarnow.pl)  

ZGŁOSZENIE I KONTAKT

W sprawie podpisania umowy dt. Pielgrzymki w Polsce prosimy o kontakt :

KONTAKT: kom. +48 661 915 721 biuro@pielgrzymkitarnow.pl, iwetta@beskidvision.com.pl, natalia@beskidvision.com.pl

 

NR KONT W BANKU SANTANDER:
Złotówki:72 1090 2011 0000 0001 3416 2028
Euro: 92 1090 2011 0000 0001 3416 2056
Dolary:66 1090 2011 0000 0001 3416 2039

GALERIA

 

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY