Pielgrzymki w Polsce – Wiosna w nadmorskich okolicach

Numer imprezy turystycznej: 230411
od 2023-04-29 do 2023-05-04
TRANSPORT:  
 • śniadania
 • obiadokolacje
1750 PLN

Pielgrzymki w Polsce – Wiosna w nadmorskich okolicach

PROGRAM

Pielgrzymki w Polsce 

DZIEŃ I  – 29.04.2023
Nocny wyjazd z Tarnowa. Przejazd do Ostródy. Ostróda leży nad pięcioma jeziorami, z których największe, Drwęckie z pięknie zagospodarowanym nabrzeżem znajdującym się w centrum jest jedną z największych atrakcji miasta. Kolejną atrakcją jest molo o powierzchni prawie 700 m2, co przedłuża trasę tradycyjnych przechadzek po atrakcyjnej zatoce Jeziora Drwęckiego. Msza Święta.  Przejazd do Elbląga – to nie tylko Kanał Elblądzki, to również jego osobliwy charakter, pod każdym względem. Gotyckie zabytki sąsiadują tu z wojennymi gruzami, sztuką awangardową i kamienicami, które udają stare, ale tylko na pierwszy rzut oka. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ II- 30.04.2023
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Gdańska gdzie zobaczymy min: Złotą Bramę,  Dom Uphagena,  Ratusz Główny Miasta Gdańsk, Fontannę Neptuna. Następnie będzie czas wolny i Msza Święta. Przejazd do Władysławowa. Zakwaterowanie, czas wolny na plażowanie i spacer po miasteczku. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ III – 01.05.2023
Po śniadaniu przejazd Mierzeję Helską. W Juracie czas wolny na spacer po molo i miasteczku. Następnie przejazd na Hel – to miasto położone na cyplu otoczonym morzem, niegdyś ważny ośrodek handlu śledziami, dziś znany ośrodek turystyczny. Jedną z atrakcji turystycznych Helu jest fokarium, które wspomaga odtworzenie i ochronę fok szarych w rejonie południowego Bałtyku, a odwiedzający mogą podglądać te sympatyczne ssaki. Na Helu przewidziany wypoczynek i czas wolny. Powrót  do Władysławowa, obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ IV- 02.05.2023
Po śniadaniu przejazd do Chmielna,  to niezwykle malowniczo położona wieś w powiecie kartuskim, między jeziorami: Białe i Kłodno. Tuż obok do aktywnego wypoczynku  zachęcają kolejne jeziora: Rekowo i Raduńskie Dolne. We wsi znajduje się wszystko to, co potrzebne jest letnikom w upalne dni: kąpielisko, baza noclegowa i gastronomiczna. Jednak jest tu również wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Całodzienny odpoczynek. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ V- 03.05.2023
Po śniadaniu udamy się na zwiedzanie Kartuz . Kartuzy położone w samym centrum Szwajcarii Kaszubskiej, przyciągają niepowtarzalnym klimatem i czarują bogactwem różnorodnych polodowcowych krajobrazów. Przepięknie położone miasto wśród zalesionych wzgórz i pięciu jezior, stanowi centrum turystyczne i kulturalne regionu. Przejazd do Kalwarii Wielewskiej. Kalwaria Wielewska jest duchowym centrum Kaszubów Ziemi Zaborskiej i jedną z najpiękniejszych w Polsce. Motywem jej powstania był kult Matki Bożej Pocieszenia. W późniejszych latach dodano akcent patriotyczny, jakim było upamiętnienie ofiar I wojny światowej. Droga Krzyżowa Kalwarii Wielewskiej składa się z 14 kaplic, kilku wspaniałych rzeźb, świętych schodów, ambony oraz pustelni, gdzie mieszkał stróż tego obiektu. Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ VI- 04.05.2023
Po śniadaniu przejazd do Torunia. Zwiedzanie Torunia, jednego z najpiękniejszych i najcenniejszych miast w Polsce.
 Z Toruniem związanych jest wiele osobistości z wielkim Mikołajem Kopernikiem na czele, toruńczykiem – jak sam podawał. Msza Święta.  Powrót do Tarnowa w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA

Pielgrzymki w Polsce

Cena zawiera :

 • Przejazd komfortowym autokarem
 • 5 noclegów w hotelach, pensjonatach  **/***
 • Wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji
 • opieka pilota wycieczek
 • ubezpieczenie NNW 10 000 zł

 Cena nie zawiera:

 • 50 zł – wstępy i koszty realizacji programy
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego – 300zł
 • WYBÓR MIEJSCA W AUTOKARZE – KOSZT 45 ZŁ ( konieczny wcześniejszy kontakt z biurem w celu ustalenia szczegółów)

Zapraszamy na Pielgrzymki w Polsce:

Polska | Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe (pielgrzymkitarnow.pl)

 

W cenę pielgrzymki zawarte jest:

– Ubezpieczenie NNW do kwoty 10.000 PLN

– Ubezpieczenie OC (Odpowiedzialność Cywilna) do kwoty 10.000 EUR,

POBIERZ PEŁNE OWU: Bezpieczne Podróże OWU 2018

 

W NASZYM BIURZE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEGO UBEZPIECZENIA :

Najlepszym i najskuteczniejszym zabezpieczeniem na wypadek niespodziewanej zmiany planów czy choroby uczestnika lub jego bliskich jest wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu czy pielgrzymki. Polisa gwarantuje uczestnikowi zwrot całości wpłaconych środków na oferowaną przez nas imprezę turystyczną.

W związku z obecną sytuacją wprowadziliśmy również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w przypadku zachorowania na COVID-19 i objęcia kwarantanną:

 • w przypadku zachorowania nagłego – 4 % ceny pielgrzymki
 • w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych – 5 % ceny pielgrzymki
 • w przypadku zachorowania nagłego – z rozszerzoną ochroną na zachorowanie na COVID -19 i kwarantanną 6 % ceny pielgrzymki
 •  w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych z rozszerzoną ochroną na zachorowanie na COVID -19 i kwarantanną – 7 % ceny pielgrzymki

ODWIEDZANE MIEJSCA

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o regionie na oficjalnych stronach miast: Przewodnik turystyczny Kartuzy – Gospodarka | Kartuzy.info

INFORMACJE

WAŻNE INFORMACJE – Pielgrzymka po Polsce :

 1. Oferta ważna przy 25 osobach płatnych
 2. Program jak i kolejność zwiedzanych miejsc może ulec niewielkim zmianom.
 3. Dokumentem niezbędnym do podróży jest WAŻNY dowód osobisty lub paszport.
 4. Brak szczególnych wymagań zdrowotnych dotyczących udziału w imprezie turystycznej.
 5. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy z przyczyn od siebie niezależnych. Np. siła wyższa, decyzje władz państwowych i innych instytucji, jak również z powodu braku minimum uczestników, która wynosi 30 osób na 20 dni przed imprezą turystyczną. W zaistniałej sytuacji Klient otrzymuje zwrot wpłaconych na rzecz Organizatora należności

POZNAJ SZCZEGÓŁY DOT. AKTUALNYCH OBOSTRZEŃ:
AKTUALNE OBOSTRZENIA | Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe (pielgrzymkitarnow.pl)

 

ZGŁOSZENIE

UMOWA DOSTĘPNA DROGĄ MAILOWĄ:
biuro@pielgrzymkitarnow.pl ,
iwetta@beskidvision.com.pl,
natalia@beskidvision.com.pl 

 

DOKUMENTY DOT. UBEZPIECZENIA :
1. OWU: OWU Bezpieczne Podróże TBP
2. IPID : OWU Bezpieczne Podróże TBP

KONTAKT: kom. / 48/ 661-915-721

 

GALERIA

 

 

 

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY