Pielgrzymka w okolice Sudet

Pielgrzymki po Polsce – Sudety

Numer imprezy turystycznej:
od 2022-06-25 do 2022-06-28
TRANSPORT:  
 • śniadania
 • obiadokolacje
1130 PLN

Pielgrzymki po Polsce – Sudety
kliknij i pobierz program :Pielgrzymka Szlakiem Sudeckim


Dzień 1     25.06.2022 sobota
Zbiórka w Zasowie ok. 01/2:00 w nocy, przejazd do Tarnowa  i wyjazd w stronę Sudet. Przyjazd do Sanktuarium w BARDZIE. To ważny ośrodek kultu, do którego przyczyniła się figurka Matki Boskiej Bardzkiej. Wiążą  się z nią podania o licznych uzdrowieniach, do których dochodziło już w okresie średniowiecza. Msza święta i czas na modlitwę. Przejazd do KŁODZKA – zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej.  Twierdza to 1000 lat historii Europy w jednym miejscu. Pierwsze pisemne wzmianki o grodzie znajdującym się w tym miejscu pochodzą z X wieku. Zwiedzimy również podziemia Twierdzy. Czas wolny.
Przejazd do Polanicy Zdroju i spacer po Parku Zdrojowym. Najbardziej reprezentacyjną i najstarszą częścią jest Park Centralny. Główną osią parku jest główna promenada, biegnąca od pijalni ku obeliskowi Adama Mickiewicza. Tutaj znajduje się podświetlana fontanna oraz Park Szachowy. Czas wolny na wypoczynek. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 2     26.06.2022   niedziela
Śniadanie, przejazd do Wambierzyc – jednego z najważniejszych ośrodków religijnych są w Sudetach. Położone u podnóża Gór Stołowych, stały się miejscem wielu pielgrzymek już w okresie średniowiecza. W XI wieku pojawiła się tu cudowna figurka Matki Boskiej, dzięki której doszło do cudownego uzdrowienia. Msza święta i możliwość przejścia najdłuższą Drogą Krzyżową na Dolnym Śląsku, która liczyła około 80 stacji oraz kilkanaście bram. Następnie przejazd na spacer wśród  Błędnych Skał – Perełki Gór Stołowych.  Przejście ok. 2- godzinne labiryntami pomiędzy skałami gdzie kręcono sceny „Narni”. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 3     27.06.2022    poniedziałek
Śniadanie, Msza święta i przejazd do Adršpach – to piękne Skalne Miasto, zbudowane z piaskowca, z monumentalnymi ścianami sięgającymi 100 metrów wysokości. Dopełnieniem całości jest szmaragdowe jezioro, wodospad i pejzaże zapierające dech w piersiach. Przejście ok.3 – godzinne z rejsem po skalnym jeziorze. Następnie przejazd  na zwiedzanie Zamku Książ z przewodnikiem.
Zamek Książ w Wałbrzychu to miejsce wyjątkowe, jest to trzeci co do wielkości zamek w Polsce i jeden z największych w Europie. Następnie przejazd na nocleg i obiadokolację.

Dzień 4     28.06.2022     wtorek
Śniadanie, msza święta i  przejazd do Świdnicy gdzie znajduje się Kościół Pokoju. Charakteryzuje go ciekawa historia powstania oraz niezapomniane wrażenia podczas zwiedzania. Jego wyjątkowość potwierdza umieszczenie go na liście światowego dziedzictwa UNESCO w 2001 roku. Następnie przejazd na miejsce zbiórki do Zasowa. Powrót w godzinach wieczornych.

 

CENA PIELGRZYMKI : 1130 zł /osobę

Cena zawiera:

 • Przejazd komfortowym autokarem z wc, klimatyzacją
 • Noclegi w Domach Pielgrzyma/hotelach/pensjonatach w pokojach 2,3 osobowych
 • Wyżywienie : śniadania i obiadokolacje,
 • ubezpieczenie NNW 10000 zł, OC
 • TFG i TFP
 • Opieka pilota
 • Zestaw tour guid

 

Cena nie zawiera :

 • 170 zł – koszty realizacji programu – bilety wstępów, przewodnicy po Sanktuariach : Bardo, Twierdza Kłodzko, Wambierzyce , Błędne Skały, Ardspach, Rejs po jeziorze, Zamek Książ, Kościół Pokoju
 • dopłaty do pokoju jednoosobowego : 300 zł za cały pobyt

 

 

Dodatkowe ubezpieczenie :
OD KOSZTÓW REZYGNACJI W PRZYPADKU :
zachorowania nagłego 4 %

–  z rozszerzeniem na COVID –  5%

– zachorowania z  powodu chorób nagłych i przewlekłych5%
– z rozszerzeniem na COVID 19 – 7%

 1. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
 2. Ewentualna dopłata do pokoju jednoosobowego – 80 PLN dzień
 3. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji na stronie:  UBEZPIECZENIA

UMOWA DO POBRANIA: KLIKNIJ OBOK I POBIERZ UMOWĘ ;

 1. Pierwszym krokiem jest wypełnienie umowy. PROSIMY O KONTAKT UDOSTĘPNIMY AKTUALNĄ UMOWĘ.
 2. Jednocześnie prosimy o zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa które są zawarte w umowie (strony 3 i 4).
 3. W momencie podpisywania umowy należy podjąć decyzję o zakupie dodatkowego ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji – w razie wątpliwości który wariant wybrać skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Państwa pytania.
 4. Następnie wyślij do nas podpisaną i uzupełnioną umowę na poniższe adresy skanem lub wyraźnym zdjęciem, a my na podany adres e-mail odeślemy podpisaną przez biuro umowę.
 5. Kolejnym krokiem jest przesłanie zaliczki w kwocie podanej na umowie.
 6. Na 30 dni przed wyjazdem prosimy o przesłanie drugiej kwoty zaliczki.
 7. Około 7-10 dni przed wyjazdem przesyłamy Państwu wszelkie informacje szczegółowe.
 8. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu, służymy radą i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 

KONTAKT: kom. +48 661 915 721
biuro@pielgrzymkitarnow.pl,
iwetta@beskidvision.com.pl,
natalia@beskidvision.com.pl

DOKUMENTY DOT. UBEZPIECZENIA :
1. OWU: OWU Bezpieczne Podróże TBP
2. IPID : OWU Bezpieczne Podróże TBP

 

 

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY