Pielgrzymka do Włoch

Numer imprezy turystycznej: 221006
od 2022-10-09 do 2022-10-18
TRANSPORT:  
 • śniadania
 • obiadokolacje
1500 PLN+300 EURO

PROGRAM

Pielgrzymka do Włoch

Dzień 1 – 9.10.2022 niedziela
Zbiorka i wyjazd z Tarnowa ok. 03:00. Przejazd do BRATYSŁAWY. Zwiedzanie Starego Miasta,   zobaczymy  główny plac w Bratysławie – Hlavné námestie. Jest tu mnóstwo tu wspaniałych kamienic i budowli. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkich Stará radnica – to najstarszy ratusz w kraju. Msza święta. Przejazd na nocleg ok. 6-7 h, obiadokolacja.

Dzień 2 – 10.10.2022 poniedziałek
Śniadanie, przejazd do Padwy, zwiedzanie miasta św. Antoniego. Zwiedzanie BAZYLIKI ŚW. ANTONIEGO, Msza Święta. Przy bazylice znajduje się Kaplica Relikwii, w której w kryształowych relikwiarzach pielgrzymi mogą oglądać relikwie św. Antoniego. Przejazd na obiadokolację do Montecatini Terme. Nocleg.

Dzień 3 – 11.10.2022 wtorek
Śniadanie,  przejazd do SAN GIMIGNANO – spacer po mieście znanym na całym świecie z tego, że w obrębie jego murów do dnia dzisiejszego zachowało się aż czternaście z siedemdziesięciu dwóch wybudowanych tam średniowiecznych wież. Następnie przejazd do SIENY  – nawiedzenie kościoła Dominikanów z relikwiami św. Katarzyny, następnie przejście do Katedry oraz na plac miejski. Krótki spacer po mieście. Przyjazd do  Fiano Romano na nocleg i obiadokolację

Dzień 4 – 12.10.2022 – środa
Wczesne śniadanie lub pakiety śniadaniowe na drogę, przejazd do Rzymu na  AUDIENCJĘ U OJCA ŚWIĘTEGO, następnie spacer po RZYMIE BAROKOWYM – Plac Navona, Panteon, Plac Wenecki, Kapitol, Fontanna di Trevi. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg .

Dzień 5 – 13.10.2022  czwartek
Wczesne śniadanie lub pakiety śniadaniowe na drogę, przejazd do Rzymu na Mszę przy Grobie Jana Pawła II, wyjazd do CASCI. Nawiedzenie sanktuarium św. Rity. Czas na własną modlitwę. Msza Święta.
Przejazd do Asyżu na nocleg i obiadokolację.

Dzień 6 – 14.10.2022  piątek
Śniadanie,zwiedzanie ASYŻU. Zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka , modlitwa przy grobie świętego, Msza święta. Spacer średniowiecznymi uliczkami miasta. Przejazd do CORTONY. Podczas przejazdu krótki postój w PERUGII.  Wizyta CORTONIE – spacer  jednym z najstarszych miast włoskich z przepięknym widokiem na dolinę Val di Chiana. Znajduje się tu Klasztor de Le Celle to XIII-wieczny klasztor franciszkański położony w Le Celle, na obrzeżach Cortony, regionu Toskanii we Włoszech. Około 1211 lub 1221 r. Wzniesiono tu małą pustelnię, w której na krótko za życia przebywał sam św. Franciszek z Asyżu.
Średniowiecznym klasztorze na odludziu. Zamieszkuje go zaledwie garstka ojców, którym erem przekazano na początku XIX wieku. Msza Święta. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7 – 15.10.2022 sobota
Śniadanie, wyjazd do MONTEPULCIANO, to niewielkie miasto o średniowiecznej architekturze położone jest na wzgórzu, w przepięknej toskańskiej scenerii. Wokół Montepulciano rozciągają się sielskie krajobrazy, wzgórza z winnicami, aleje otoczone cyprysami i starannie uporządkowane, złociste pola. Miasto słynie z wyjątkowej kuchni, cenionego na całym świecie wina, wyśmienitych lodów. Degustacja wina CHIANTI w jednej z winiarni. Przejazd do PISTOIA – spacer po Pistoia która jest nazywana „miniaturową Florencją”. Historyczne centrum miasta może się pochwalić jednym z najpiękniejszych placów w Toskanii. Msza święta. Przejazd do hotelu.

Dzień 8 – 16.10.2022  niedziela
Śniadanie, wyjazd do LUKI – gdzie spacerując nastrojowymi uliczkami miasteczka zobaczyć będzie można katedrę di San Martino oraz kościół San Michele in Foro. Następnie przejazd do PIZY – miasta położonego nad rzeką Arno, o niepowtarzalnym klimacie. Zwiedzanie zabytków przy przepięknym  Placu Cudów –  Krzywą Wieżę, katedrę Santa Maria Assunta i Baptysterium. Msza św. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 9 – 17.10.2022  poniedziałek
Śniadanie, wyjazd do CHIOGGIA – spacer uroczymi ulicami po Małej Wenecji. Chioggia słynie z niezwykłej zabudowy okalającej kanały i wodne akwedukty.  Historyczne centrum Chioggii położone jest na wyspie, która podzielona jest kanałami. Około południa wyjazd do Tarnowa. Przejazd ok. 20 godzinny. Powrót w godzinach wczesno porannych dnia 18.10.2022.

ŚWIADCZENIA

Pielgrzymka do Włoch

Cena pielgrzymki : 1500 zł +300 euro ( 40 os. płatnych)
                                 1790 zł +300 euro
( 30 os. płatnych)

Cena zawiera:

 • 8 noclegów w pokojach 2-3  osobowych  w hotelach ***
 • 8 śniadań i 7 obiadokolacji
 •  przejazd komfortowym autokarem z klimatyzacją, video
 •  pilota-przewodnika
 •  ubezpieczenie KL 15000EURO, NNW do kwoty 10000PLN, OC do kwoty 10000EURO
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych do kwoty 15000euro, ubezpieczenie od COVID-19 do kwoty 15000euro

Cena nie zawiera :

 • OBOWIĄZKOWA OPŁATA: koszty realizacji programu – 60 euro – płatne u pilota
 •  SKŁADKA TFG i TFP – 20 ZŁ  – płatne na konto organizatora
 • DOPŁATA DO POKOJU JEDNOOSOBOWEGO – 25 EURO/noc
 • 45 zł – wybór miejsca w autokarze – konieczny wcześniejszy kontakt z biurem

W PRZYPADKU ZNACZNEGO WZROSTU CEN PALIW CENA MOŻE ULEC ZWIĘKSZENIU.

WAŻNE INFORMACJE

ZGŁOSZENIE I KONTAKT

 • KLIKNIJ REZERWUJ,
 • WYPEŁNIJ FORMULARZ ZA SIEBIE I OSOBY TOWARZYSZĄCE NA MAILA PODANEGO W FORMULARZU AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE WYSŁANA UMOWA
 • PAMIĘTAJ O ZAPŁACENIU ZALICZKI – KONTO PODANE W UMOWIE W MAILU

KONTAKT:

kom. +48 661 915 721
biuro@pielgrzymkitarnow.pl,
iwetta@beskidvision.com.pl,
natalia@beskidvision.com.pl

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY