Pielgrzymka do Medjugorje z wypoczynkiem

Numer imprezy turystycznej: 220725
od 2022-07-10 do 2022-07-19
TRANSPORT:  
 • śniadania
 • obiadokolacje
2500 PLN

Dzień I – 10.07.2022 – KESZTELHY, MARIA BISTRICA

Zbiórka i wyjazd ok. 23.00 w dniu 9.07.2022 Przejazd na Węgry. Postój w KESZTELHY. Symbolem Keszthely jest pałac należący kiedyś do węgierskich Radziwiłłów – rodu Festeticsów. Spacer po posiadłości.Czas wolny w miasteczku nad Balatonem. Dojazd do Marii Bistricy – Chorwackiej Częstochowy.  Msza Święta, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II – 11.07.2022  SPLIT – MEDJUGORJE

Śniadanie. Przejazd do SPLITU – największego miasta Dalmacji na wybrzeżu Adriatyku, spacer: Pałac Dioklecjana z przełomu II i III w. n.e., Katedra św. Dujama (biskupa i męczennika, założyciela miasta), świątynia Jowisza przekształcona w chrześcijańskie baptysterium, ratusz miejski, Kościół św. Franciszka, bramy: Srebrna, Złota i Żelazna, pozostałości akweduktu oraz port. Przejazd do Medjugorje, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień III –  12.07.2022 – MEDJUGORJE

Śniadanie. Wejście na górę objawień w Međjugorje – PODBRDO, odmówienie różańca na dróżkach różańcowych. Spotkanie ze wspólnotą Cenacollo, spacer po Medjugorie. Obiadokolacja. Międzynarodowa Msza Święta. Wieczorny program modlitewny.

Dzień IV – 13.07.2022 – CHORWACKIE WYSPY – HVAR I BRAC

Śniadanie. Przejazd do Chorwacji. Przejazd na Riwierę.  Rejs statkiem na 2 najpiękniejsze wyspy Chorwackie – HVAR I BRAC. Podczas rejsu na wyspie HVAR zobaczymy starą wioskę rybacką Vrboska. Znana jest jako mała Wenecja. Po zwiedzaniu przerwa na lunch – makrela z grilla, sałatka i pieczywo. Na statki serwowana będzie też woda i wino. Następnie przepłynięcie na 2 wyspę- Brač. Wizyta na jednej z najpiękniejszych plaż chorwackich – Zlatni Rat (Zloty Róg) w miejscowości BOL. Powrót na riwierę. Powrót do Medjugorje. Międzynarodowa Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień V – 14.07.2022 – MOSTAR – KRAVICE

Droga Krzyżowa na Górę Krizevac /dla chętnych/, śniadanie. Przejazd do MOSTARU – zwiedzanie z przewodnikiem, czas wolny. Następnie przejazd nad wodospady KRAVICE. Powrót na obiadokolację. Udział w międzynarodowej Mszy Świętej oraz wieczornych nabożeństwach. Obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień VI – 15.07.2022 –– WYPOCZYNEK CAŁODZIENNY NA RIWIERZE

Msza Święta,Wykwaterowanie śniadanie. Przejazd na Riwierę Makarską.  Całodzienny wypoczynek na riwierze.  Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg. Udział w wieczornych nabożeństwach.

 

DZIEŃ VII   – 16.07.2022PELJESAC, OREBIC STON, KORCULA

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd na półwysep Peljesac. Wypoczynek na plaży w OREBIC. SPACER PO MIASTECZKU. Przepłynięcie promem na wsypę KORCULA. Spacer po urokliwej starówce otoczonej murami obronnymi tuz nad brzegiem Morza Adriatyckiego. Następnie krótkie zwiedzanie miasteczka STON.
Przejazd na nocleg. Zakwaterowanie w hotelu w Neum, obiadokolacja.

 

DZIEŃ VIII – 17.07.2022 –   VEPRIC – MAKARSKA

Po śniadaniu wyjazd z hotelu. Wizyta w  VEPRIĆ – chorwackie sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Położone na zboczach zalesionych gór, pozostaje w harmonii z naturalnym otoczeniem. Msza Święta. Przejście do MAKARSKIEJ. (Spacer ok. 20 minut). Odpoczynek na plaży.  Przejazd do hotelu. 
Zakwaterowanie obiadokolacja i nocleg. 

 

 

DZIEŃ IX – 18.07.2022 –   ZADAR

Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie ZADARU – miasta, w którym uroczy klimat Adriatyku łączy się bogatą historią Dalmacji. Zwiedzanie licznych budowli z czasów rzymskich oraz okresu renesansu weneckiego, m. in. słynnego kościoła św. Donata. Czas wolny.

WYJAZD NA NOC W STRONĘ POLSKI. PRZYJAZD RANO 19.07.2022.

 

CENA OBEJMUJE:

 • przejazd komfortowym autokarem
 • 8 noclegów w hotelach *** ( w tym 5 w Medjugorje i 1 nocleg w hotelu w Neum nad morzem, 2 noclegi w Chorwacji)
 • wyżywienie: śniadania , obiadokolacje
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie KLiA 15000 EUR, OC 10000 EURO, NNW 10000 PLN
 • ubezpieczenie KLiA w przypadku zachorowania na choroby przewlekłe i Covid – 19 – 15000 EUR

 CENA NIE ZAWIERA :

 • 90 euro – koszty realizacji programu – płatne u pilota w pierwszym dniu wycieczki (Przewodnicy miejscowy, rejsy, ofiary w sanktuariach, opłaty klimatyczne )
 • 20 ZŁ  – SKŁADKA TFG i TFP – bezzwrotna, płatne na konto organizatora
 1. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
 2. Ewentualna dopłata do pokoju jednoosobowego – 20 euro dzień
 3. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji na stronie:  UBEZPIECZENIA
 4. Wybór miejsca w autokarze -koszt 45 zł ( konieczny wcześniejszy kontakt z biurem w celu ustalenia szczegółów)

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE – SZCZEGÓŁY DOT. OBOSTRZEŃ:

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! NIE ZWLEKAJ!

 1. KLIKNIJ REZERWUJ, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZA SIEBIE I OSOBY TOWARZYSZĄCE
 2. NA MAILA PODANEGO W FORMULARZU AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE WYSŁANA UMOWA
 3. PAMIĘTAJ O ZAPŁACENIU ZALICZKI – KONTO PODANE W UMOWIE W MAILU

KONTAKT: kom. +48 661 915 721,  biuro@pielgrzymkitarnow.pl,

 

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY