Pielgrzymka do Medjugorie z wypoczynkiem

Numer imprezy turystycznej: 230703
od 2023-07-08 do 2023-07-17
TRANSPORT:  
 • śniadania
 • obiadokolacje
1200 PLN + 270 EUR

PROGRAM

Pielgrzymka do Medjugorie

Pielgrzymka do Medjugorie

Dzień I 08.07.2023 –  KESZTELHY, MARIA BISTRICA
Zbiórka i wyjazd ok. 01.00 w dniu 8.07.2022.
Przejazd na Węgry. Postój w KESZTELHY. Symbolem Keszthely jest pałac należący kiedyś do węgierskich Radziwiłłów – rodu Festeticsów. Spacer po posiadłości. Czas wolny w miasteczku nad Balatonem. Dojazd do Marii Bistricy – Chorwackiej Częstochowy. Msza Święta, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień II – 09.07.2023 – SPLIT – MEDJUGORJE
Śniadanie. Przejazd do SPLITU – największego miasta Dalmacji na wybrzeżu Adriatyku, spacer: Pałac Dioklecjana z przełomu II i III w. n.e., Katedra św. Dujama (biskupa i męczennika, założyciela miasta), świątynia Jowisza przekształcona w chrześcijańskie baptysterium, ratusz miejski, Kościół św. Franciszka, bramy: Srebrna, Złota i Żelazna, pozostałości akweduktu oraz port. Przejazd do Medjugorje, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Pielgrzymka do Medjugorie

Dzień III – 10.07.2023  MEDJUGORJE
Śniadanie. Wejście na górę objawień w Međjugorje – PODBRDO, odmówienie różańca na dróżkach różańcowych. Spotkanie ze wspólnotą Cenacollo, spacer po Medjugorie. Obiadokolacja. Międzynarodowa Msza Święta. Wieczorny program modlitewny.

Pielgrzymka do Medjugorie

Dzień IV – 11.07.2023 – WYPOCZYNEK CAŁODZIENNY NA RIWIERZE
Śniadanie. Przejazd do Chorwacji. Całodzienny wypoczynek na riwierze. Powrót do Medjugorje. Międzynarodowa Msza Święta. Obiadokolacja i nocleg.

Mostar

Dzień V – 12.07.2023 – MOSTAR – KOSUCA
Droga Krzyżowa na Górę Krizevac /dla chętnych/, śniadanie. Przejazd do MOSTARU – zwiedzanie z przewodnikiem, czas wolny. Następnie przejazd nad wodospady Kosuca. Powrót na obiadokolację. Udział w międzynarodowej Mszy Świętej oraz wieczornych nabożeństwach. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ VI – 13.07.2023 – CHORWACKIE WYSPY – HVAR I BRAC
Wczesny wyjazd z Medjugorje. Przejazd na Riwierę.  Rejs statkiem na 2 najpiękniejsze wyspy Chorwackie – HVAR I BRAC. Podczas rejsu na wyspie HVAR zobaczymy starą wioskę rybacką Vrboska. Znana jest jako mała Wenecja. Po zwiedzaniu przerwa na lunch – makrela z grilla, sałatka i pieczywo. Na statki serwowana będzie też woda i wino. Następnie przepłynięcie na 2 wyspę- Brač. Wizyta na jednej z najpiękniejszych plaż chorwackich – Zlatni Rat (Zloty Róg) w miejscowości BOL. Powrót na Riwierę. Późny powrót do hotelu.

Pielgrzymka do Medjugorje

 DZIEŃ VII – 14.07.2023 – PELJESAC, OREBIC STON, KORCULA
Po śniadaniu wykwaterowanie. Przejazd na półwysep Peljesac. Wypoczynek na plaży w OREBIC. Spacer Po Miasteczku. Przepłynięcie promem na wsypę KORCULA. Spacer po urokliwej starówce otoczonej murami obronnymi tuz nad brzegiem Morza Adriatyckiego. Przejazd na nocleg. obiadokolacja.

Pielgrzymka do Medjugorie

Dzień VIII – 15.07.2023 -VEPRIC – MAKARSKA
Msza Święta, śniadanie. Przejazd na Riwierę Makarską. Wizyta w  VEPRIĆ – chorwackie sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Położone na zboczach zalesionych gór, pozostaje w harmonii z naturalnym otoczeniem. Msza Święta. Przejście do MAKARSKIEJ. (Spacer ok. 20 minut). Odpoczynek na plaży. Powrót do autokaru, przejazd do hotelu, obiadokolacja
i nocleg.

DZIEŃ IX – 16.07.2023 ZADAR
Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie ZADARU – miasta, w którym uroczy klimat Adriatyku łączy się bogatą historią Dalmacji. Zwiedzanie licznych budowli z czasów rzymskich oraz okresu renesansu weneckiego, m. in. słynnego kościoła św. Donata. Czas wolny.Wyjazd na noc w stronę polski. Przyjazd rano 17.07.2022.

ŚWIADCZENIA

Pielgrzymka do Medjugorie – świadczenia:

Cena zawiera:

 • przejazd komfortowym autokarem
 • 8 noclegów w hotelach ***
 • wyżywienie: śniadania , obiadokolacje
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW 10000 zł, OC 10000 euro, KL 15000 euro, w tym choroby przewlekłe i zachorowanie na COVID-19

Cena nie zawiera:

 • 90 euro – koszty realizacji programu – płatne u pilota w pierwszym dniu wycieczki (Przewodnicy miejscowy, rejsy, ofiary w sanktuariach, opłaty klimatyczne )
 • 20 ZŁ  – SKŁADKA TFG i TFP – bezzwrotna, płatne na konto organizatora
 1. Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
 2. Ewentualna dopłata do pokoju jednoosobowego – 20 euro dzień
 3. Wybór miejsca w autokarze -koszt 45 zł ( konieczny wcześniejszy kontakt z biurem w celu ustalenia szczegółów)

W związku z obecną sytuacją wprowadziliśmy również ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
w przypadku zachorowania na COVID-19 i objęcia kwarantanną:

 • w przypadku zachorowania nagłego – 4 % ceny pielgrzymki
 • w przypadku zachorowania nagłego – z rozszerzoną ochroną na zachorowanie na COVID -19 i kwarantanną 6 % ceny pielgrzymki
 •  w przypadku zachorowania z powodu chorób przewlekłych z rozszerzoną ochroną na zachorowanie na COVID -19 i kwarantanną – 7 % ceny pielgrzymki

ZGŁOSZENIE I KONTAKT

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! NIE ZWLEKAJ!

 1. KLIKNIJ REZERWUJ, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZA SIEBIE I OSOBY TOWARZYSZĄCE
 2. NA MAILA PODANEGO W FORMULARZU AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE WYSŁANA UMOWA
 3. PAMIĘTAJ O ZAPŁACENIU ZALICZKI – KONTO PODANE W UMOWIE W MAILU
 4. KWOTA NA UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI PŁATNA DO 3 DNI OD DATY PODPISANIA UMOWY, A GDY DO PIELGRZYMKI POZOSTAŁO MNIEJ NIŻ 30 DNI WPŁATA SKŁADKI W TYM SAMYM DNIU CO PODPISANIE UMOWY.

.

OBOSTRZENIA: https://www.gov.pl/web/bosniaihercegowina/informacje-dla-podrozujacych

.

ZAPRASZAMY NA INNE PIELGRZYMKI DO MEDJUGORJE: https://pielgrzymkitarnow.pl/pielgrzymki/medjugorie/

GALERIA

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY