Pielgrzymka do Izraela

Numer imprezy turystycznej: 220103
od 2022-01-23 do 2022-01-30
TRANSPORT:
 
 • śniadania
 • obiadokolacje
1690 PLN + 500 USD

PIELGRZYMKA DO IZRAELA – PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ – NIEDZIELA PALMOWA W JEROZOLIMIE

PROGRAM

PIELGRZYMKA DO IZRAELA

kliknij obok i pobierz program: Izrael 220103 TBP

Dzień 1 –  23.01.2022

Zbiórka na lotnisku w Krakowie. Przelot do Izraela, lądowanie na lotnisku Tel Avivie. Przejazd do Betlejem. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień 2 –  24.01.2022

Po śniadaniu zwiedzanie Betlejem: Bazylika Narodzenia Pana  Jezusa,  Grota Mleczna, Pole Pasterzy. Przejazd autokarem do Ain Karem, zwiedzanie miejsca  narodzenia Jana Chrzciciela i miejsca nawiedzenia Elżbiety przez Matkę Bożą. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień 3 –  25.01.2022

Po śniadaniu wyjazd autokarem do Jerozolimy: Betfage, Góra Oliwna – zwiedzanie kościoła Pater Noster, nawiedzenie kościoła Dominus Flevit tj. miejsca gdzie Pan Jezus zapłakał nad Jerozolimą. Zwiedzanie Ogrodu Getsemani – bazyliki  Agonii  Pana  Jezusa, kościoła  Grobu    Przejście  pod  Ścianę  Płaczu,  Góra  Syjon:  zwiedzanie  Wieczernika i bazyliki Zaśnięcia  NMP.  Kościół  św.  Piotra  –  In  Gallicantu.  Obiadokolacja  i  nocleg w Betlejem.

Dzień 4 –  26.01.2022

Po śniadaniu wyjazd autokarem do Jerozolimy: zwiedzanie Starego Miasta. Kościół Litostrotos – miejsce sądu Pana Jezusa. Via Dolorosa – Droga Krzyżowa, bazylika Grobu Świętego na Kalwarii  –    Kościół  św. Anny  i  Ecce  homo.  Obiadokolacja  i nocleg w Betlejem.

Dzień 5 –  27.01.2022

Po śniadaniu wyjazd w okolice jeziora Genezaret: Góra Błogosławieństw, Kafarnaum – dom św. Piotra, Tabga – miejsce cudownego rozmnożenia chleba i ryb, kościół Prymatu św. Piotra. Nad jeziorem możliwość zakupienia obiadu – ryby św. Piotra,  oraz możliwość rejsu po jeziorze. Następnie Jardenit (Jordan) – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Obiadokolacja i nocleg w Tyberiadzie.

Dzień 6 –  28.01.2022

Po śniadaniu nawiedzenie miejsca pierwszego cudu w Kanie Galilejskiej. Następnie zwiedzanie Nazaretu: Bazylika Zwiastowania, kościół św. Józefa, wyjazd na Górę Tabor: zwiedzanie kościoła Przemienienia Pańskiego. Przejazd w kierunku    Góra Karmel. Przejazd przez Cezareę do Betlejem. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień 7 – 29.01.2022

Po śniadaniu wyjazd autokarem do Betanii – grób Łazarza. Następnie przejazd przez Pustynię Judzką, z krótkim postojem w Jerycho. Fakulatywny wyjazd kolejką na Górę Kuszenia. Przejazd nad Morze Martwe z możliwością kąpieli. Fakultatywne zwiedzanie Qumran – miejsca gdzie odnaleziono rękopisy, zawierające teksty biblijne i/lub Masady – twierdzy, będącej symbolem heroicznej walki.
Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień 8 –  30.01.2022

Po wczesnym śniadaniu przejazd na lotnisko Tel Aviv. Wylot i przylot do kraju na lotnisko Krakowie . Zakończenie pielgrzymki.

 

ŚWIADCZENIA


PIELGRZYMKA DO IZRAELA – PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

Cena pielgrzymki obejmuje:

– Przelot samolotem w obie strony z Krakowa/Katowic do Tel Avivu
– Transfer na lotnisko/transfer z lotniska
– Zestaw tourguide
– 7 noclegów w pokojach dwuosobowych w hotelach***,
– Wyżywienie w postaci śniadań (7) i obiadokolacji (7),
– Przejazdy w Ziemi Świętej klimatyzowanym autokarem,
– Opieka pilota,
– Opłaty lotniskowe i dopłaty do paliwa,
– Ubezpieczenie ( szczegóły w zakładce UBEZPIECZENIA)

Cena pielgrzymki do Izraela nie obejmuje:

– 140 USD – Biletów wstępu, taksówki na górę Tabor i zwyczajowych napiwków– kwota płatna przy dopłacie do całości, nie podlega zwrotowi;
– Napojów do kolacji,
– Dopłata do pokoju jednoosobowego (150 USD)

UBEZPIECZENIA

PIELGRZYMKA DO IZRAELA – PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

Pielgrzymka do Izraela

POBIERZ PEŁNE OWU:  Bezpieczne Podróże OWU 2018

W NASZYM BIURZE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEGO UBEZPIECZENIA :

pielgrzymki tarnów

WAŻNE INFORMACJE

Informacje dodatkowe:

 • W programie przewidziana jest codzienna Msza święta i czas na osobiste medytacje. W zależności od miejscowych uwarunkowań (np. święta żydowskie itp.) lub godziny przylotu samolotu kolejność odwiedzanych miejsc może być inna niż opisana w ramowym programie pielgrzymki. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim uzależniony jest od warunków pogodowych w danym dniu.
 • Miejsce oraz godzina wylotu może ulec zmianie.
 • W przypadku wyjazdu kolejką na górę Kuszenia nie jest możliwe zwiedzanie Masady w tym samym dniu.
 • Koszty biletów wstępu oraz zwyczajowych napiwków, a także kosztów fakultatywnych regulujemy w Ziemi Świętej u pilota lub na lotnisku do przedstawiciela z biura.
 • Wpłaty na pielgrzymki: do uzgodnienia z organizatorem (2 lub 3 raty).
 • Paszport musi posiadać ważność minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki.
 • Paszport nie może zawierać pieczątek libańskich oraz syryjskich.
 • Należy śledzić bieżącą sytuację epidemilogiczną na świecie.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu, odwołania, przesunięcia wyjazdu w przypadku ograniczeń narzuconych przez władze państwowe związane z pandemią COVID-19.

ZAPOZNAJ SIĘ Z AKTUALNYMI OBOSTRZENIAMI:

 

BAGAŻ

Bagaż główny

  1. Walizka powinna być opisana:
   • imię i nazwisko,
   • adres zamieszkania: ulica, miasto z kodem oraz nr domu i mieszkania,
   • telefonu komórkowego z kierunkowym +48
   • kraj zamieszkania (Polska – Poland).
 1. Waga: max waga 20 kg, nadawany do luku bagażowego
 2. Zabronione przedmioty do przewozu w bagażu rejestrowanym:
  • Papierosy elektroniczne,
  • Baterie, ładowarki, powerbanki,
  • Palne ciecze, benzyna, metanol, przedmioty łatwopalne i substancje reaktywne, włącznie z magnezem, podpałkami,
  • Utleniacze i nadtlenki organiczne, włącznie z wybielaczami, zestawy narzędzi do naprawy
  • Olej jadalny (np. oliwa z oliwek) przekraczający objętościowo 1

Wszystkie ostre przedmioty znajdujące się w bagażu rejestrowanym powinny zostać owinięte w celu zapobieżenia obrażeniom kontrolerów i personelu obsługi.

 1. Bagaż podręczny (mały):
  1. Wymiary: bagaż podręczny o max wymiarach 40 x 20 x 25 cm mieszczący się pod przednim siedzeniem fotela w samolocie i max 10 kg. Przykłady obejmują torebkę, torbę na laptopa i mały Uwaga! W przypadku posiadania drugiego bagażu podręcznego obsługa lotniska umieści go w luku bagażowym za dodatkową opłatą 25€.
 1. Zabronione przedmioty do przewozu w bagażu podręcznym:
  • Wnoszenie płynów, aerozoli oraz żeli do strefy podwyższonego bezpieczeństwa oraz do samolotu podlega kontroli zgodnie z aktualnie obowiązującymi Wymogami Bezpieczeństwa w Możliwe jest wniesienie płynów o max pojemności 100 ml. Suma płynów nie może przekroczyć 1 litra i wszystkie płyny muszą się znajdować w jednym, przezroczystym opakowaniu (np. zamykana foliowa torebka). Wszystkie płyny o większej pojemności należy przełożyć do bagażu nadawanego.
  • Broń, broń palna oraz inne jej rodzaje; przedmioty, które mogą wystrzeliwać pociski lub powodować obrażenia, artykuły spiczaste lub z ostrzem, odsłonięte maszynki do golenia i ostrza (z wyjątkiem zabezpieczonych lub jednorazowych maszynek do golenia z ostrzami w pudełku), nożyczki o ostrzach powyżej 6 cm.
  • Tępe narzędzia: wszelkie tępe narzędzia mogące powodować obrażenia
  • Substancje wybuchowe i łatwopalne, wszelkie materiały wysoce palne, które stwarzają zagrożenie dla zdrowia pasażerów i załogi oraz bezpieczeństwa samolotu lub nieruchomości, np. paliwo do zapalniczki, alkohol, alkohol etylowy, farba w aerozolu, napoje alkoholowe o mocy przekraczającej 70% objętości (stopień zawartości alkoholu (proof) 140%)
  • Substancje chemiczne i toksyczne; wszelkie substancje chemiczne i toksyczne, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia pasażerów i załogi albo bezpieczeństwa samolotu lub mienia, w tym: rtęć, chlor, aerozole, substancje obezwładniające np. gaz łzawiący, gaz pieprzowy

 

GALERIA

ZGŁOSZENIE I KONTAKT

PODPISZ UMOWĘ JUŻ DZIŚ – KLIKNIJ I POBIERZ: UMOWA ZGŁOSZENIE – 220402

KONTAKT: kom. / 48/ 661-915-721
biuro@pielgrzymkitarnow.pl, iwetta@beskidvision.com.pl, natalia@beskidvision.com.pl

 

NR KONT W BANKU SANTANDER:
Złotówki:72 1090 2011 0000 0001 3416 2028
Euro: 92 1090 2011 0000 0001 3416 2056
Dolary:66 1090 2011 0000 0001 3416 2039

 

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY