Pielgrzymka do Francji

Pielgrzymka do Francji

Numer imprezy turystycznej: 220806
od 2022-08-15 do 2022-08-24
TRANSPORT:  
 • śniadania
 • obiadokolacje
350 EURO + 1600 PLN

Pielgrzymka do Francji

Dzień 1  – 15.08.2022 Pielgrzymka do Francji

15.08.2022 – Zbiórka w Tarnowie ok 20.00. Przejazd do Grojca ok. 22.00. Przejazd w stronę Niemiec. 

Dzień 2 – 16.08.2022 – Pielgrzymka do Francji

Przyjazd do NORYMBERGII i zwiedzanie miasta.  Odwiedzimy miasto które wygląda bajkowo nie w tylko ze względu na gęstą zabudowę, ale również przez mieszczące się przy rzeczce  Pegnitz urocze domy. Spacer i czas wolny.  Msza święta, Następnie przejazd do Strasbourga i nocleg. Obiadokolacja.

Dzień 3  – 17.08.2022– Pielgrzymka do Francji

Śniadanie i wyjazd na zwiedzanie STRASBOURGA.  Zwiedzanie największego miasta w Alzacji, słynącego ze smacznych win i dobrej kuchni.  Słynne śródmieście Strasbourga w roku 1988 zostało wpisane na Listę UNESCO, to tu mieszają się wpływy francuskie i niemieckie. Msza święta, czas wolny. Następnie przejazd w okolice Paryża na nocleg. Obiadokolacja.

Dzień 4 – 18.08.2022

Śniadanie i przejazd na zwiedzanie Paryża z przewodnikiem. Całodzienne zwiedzanie PARYŻA: spacer Polami Elizejskimi. Msza święta w kaplicy Cudownego Medalika. Przejazd  na Wzgórze Montmartre. Nawiedzenie Bazyliki Sacre Coeur. To miejsce, gdzie Katarzyna Labouré spotyka się kilkakrotnie z Matką Bożą.  Zapoznamy się z objawień i związaną z nią historią cudownego medalika.  Czas wolny. Przejazd na obiadokolację i nocleg.
Dla chętnych wejście do Luwru (bilet dla osób dorosłych to cena ok. 20 euro).

Dzień 5 – 19.08.2022

Śniadanie i przejazd do ARGENTEUIL, gdzie przechowywana jest starożytna szata. Zgodnie  z tradycją, jest to autentyczna tunika, którą nosił Jezus w dniu śmierci. Msza święta. Przejazd na dalsze zwiedzanie PARYŻA. Wejście na wieżę Eiffla dla chętnych  (koszt ok .30 euro).
Rejs statkiem po Sekwanie, podczas którego zobaczymy najważniejsze zabytki miasta, takie jak wieża Eiffla, czy katedra Notre Dame która jest obecnie w odbudowie. Przejazd na nocleg do Fontainebleau. Obiadokolacja.

Dzień 6 – 20.08.2022

Śniadanie i przejazd do NEVERS – gdzie znajduje się klasztor, do którego po objawieniach 
w Lourdes wstąpiła św. Bernadetta, nawiedzenie grobu św. Bernadetty. Ciało św. Bernadety, wbrew wszelkim prawom natury, w ogóle nie uległo procesowi rozkładu, zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Do dziś zachowało niezwykłą naturalność i piękno. Msza święta. Przejazd do Miluzy na obiadokolację i nocleg.

Dzień 7 – 21.08.2022

Śniadanie i przejazd do ZURICHU w Szwajcarii, spacer po typowym starannie urządzonym mieście szwajcarskim  słynnym z kolorowego Starego Miasta oraz błękitnym jeziorem z widokiem na Alpy.  Czas na spacer wśród kolorowych kamieniczek, które tworzą niepowtarzalny klimat.

Następnie przejazd do EINSIEDELN, gdzie znajduje się klasztor z XVIII w. W kościele klasztornym pod sklepieniem wymalowanym freskami znajduje się kapliczka z czarnego marmuru. Wewnątrz ustawiona jest figurka Czarnej Madonny z XV wieku, msza święta i czas na modlitwę. Następnie przejazd na nocleg w okolicy Innsbrucku w Austrii.

Dzień 8 – 22.08.2022

Śniadanie i wyjazd do INNSBRUKU – stolicy Tyrolu zwanego „stolicą Alp”. Spacer po najbardziej znanych miejscach – przejdziemy pod  Łuk Triumfalny, następnie ulicą Marii Teresy aby zatrzymać się i spędzić czas wolny na Starówce ze słynnymi kamienicami pochodzącymi z XVII w.  Przejazd do ALTÖTTING- które od czasów wczesnego średniowiecza pielgrzymowanie cieszy się wielką popularnością. W XIV wieku wyrzeźbiona w drewnie lipowym figurka „Czarnej Madonny” przybyła do Altötting, gdzie do dzisiejszego dnia jest czczona w Kaplicy Łask. Zgodnie z podaniami pod koniec XV wieku wydarzył się tutaj cud: błagania zrozpaczonej matki sprawiły, że jej martwemu dziecku przywrócone zostało życie. Czas na Mszę świętą i modlitwę. Przejazd nocny do Polski.

Przyjazd na miejsce zbiórki 23.08.2022 nad ranem.

CENA ZAWIERA :

 • Przejazd komfortowym autokarem
 • 6 noclegów w hotelach
 • wyżywienie – 6 śniadań i 6 obiadokolacji
 • opieka pilota-przewodnika
 • ubezpieczenie NNW, KL, OC
 • Ubezpieczenie od chorób przewlekłych
 • Ubezpieczenie od COVID – 19

CENA NIE ZAWIERA:

 • Koszty realizacji programu –  80 euro – płatne w dniu 1 u pilota wycieczki.
 • SKŁADKA TFG i TFP- 20ZŁ  – płatne na konto organizator

Dodatkowe opcje:

 • dopłata do pokoju jednoosobowego – 25-30 euro/noc
 • Wjazd na Wieżę Eiffla – koszt ok. 30 euro , Bilet do Luwru – koszt ok. 20 euro

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z AKTUALNYMI OBOSTRZENIAMI:

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! NIE ZWLEKAJ! 

 • KLIKNIJ REZERWUJ, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZA SIEBIE I OSOBY TOWARZYSZĄCE
 • NA MAILA PODANEGO W FORMULARZU AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE WYSŁANA UMOWA
 • PAMIĘTAJ O ZAPŁACENIU ZALICZKI – KONTO PODANE W UMOWIE W MAILU.

 

 

 

 

KONTAKT: kom. +48 661 915 721 , biuro@pielgrzymkitarnow.pl,

 

 

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY