Pilegrzymka do Francji

Pielgrzymka do Francji

Numer imprezy turystycznej: 220717
od 2022-07-23 do 2022-08-01
TRANSPORT:  
  • śniadania
  • obiadokolacje
420 EURO + 1990 PLN

Pielgrzymka do Francji
kliknij obok i pobierz program:220717 Pielgrzymka Sanktuaria Francji TBP

LA SALETTE – ARS – PARAY LE MONIAL – NEVERS – LISIEUX –PARYŻ – REIMS – ALTÖTTING

1 dzień: 23.07.2022
Wyjazd z Polski – Innsbruck. Wyjazd z o godz. 1.00. Przejazd przez Polskę, Czechy i Austrię. Obiadokolacja i nocleg w hotelu k / Innsbrucka.

2 dzień: 24.07.2022 –  Przejazd do Grenoble
Śniadanie, przejazd przez Niemcy i Szwajcarię, przejazd przez Genewę z widokiem na Jezioro Lemańskie u ujścia Rodanu. Obiadokolacja i nocleg we Francji k/Grenoble.

3 dzień: 25.07.2022 –  GRENOBLE – LA SALETTE – ARS  
Śniadanie i przejazd przez Alpy Francuskie, malowniczą drogą w Masywie Ecrins na wys. 1750 n npm do Sanktuarium Matki Bożej w La SALETTE, Msza Św. i zwiedzanie miejsca objawień Matki Bożej z 1846 roku. Następnie przejazd w Dolinę Rodanu, zwiedzanie miasteczka ARS gdzie przez ponad 40 lat żył św. Jan Vianney – patron księży. Zobaczymy kościół z relikwiami Świętego i dom-plebanię. Obiadokolacja. Nocleg w ok. Macon.

4 dzień: 26.07.2022  PARAY LE MONIAL – NEVERS – OPACTWO FLEURY – ORLEAN
Śniadanie. Przejazd do PARAY-LE-MONIAL, gdzie w klasztorze Sióstr Wizytek Św Małgorzata Maria Alacoque doświadczyła objawień dotyczących nabożeństwa do Najświętszego Serca Jezusa. Msza Św. Zobaczymy monumentalną Bazylikę Serca Jezusowego i Kaplicę Objawień z relikwiami Św. Małgorzaty. Następnie wizyta w klasztorze sióstr Szarytek w NEVERS, gdzie odwiedzimy grób św. Bernadetty Soubirous. Następnie zwiedzanie OPACTWA FLEURY – w klasztornych podziemiach znajduje się grobowiec ze szczątkami założyciela zakonu benedyktynów – św. Benedykta z Nursji przeniesionymi tutaj z ruin klasztoru Monte Cassino około 670 roku. Przejazd na nocleg w ok. Orleanu. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień: 27.07.2022 –  LISIEUX – PARYŻ
Śniadanie. Wyjazd do LISIEUX – rodzinnej miejscowości św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zobaczymy bazylikę z relikwiami Św. Teresy oraz jej rodziców ( Msza Św.) oraz Karmel, gdzie zmarła. Przejazd na nocleg w ok. Paryża. Kolacja. Nocleg.

6 dzień: 28.07.2022 –  PARYŻ
Śniadanie i przejazd do centrum Paryża – stolicy Francji.  Kaplica NMP od Cudownego Medalika na Rue du Bac – miejsce objawień Najświętszego Medalika Katarzynie Laboure w 1830 r. – Msza Św., Zwiedzanie Paryża rozpoczniemy od Dzielnicy Łacińskiej z Sorboną i Pantheonem, następnie wyspa La Cité – kolebka Paryża z katedrą Notre-Dame, kaplicą Sainte-Chapelle, Pałacem Sprawiedliwości i Conciergerie. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg

7 dzień: 29.07.2022 –  PARYŻ
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Paryża: wieża Eiffla ( wjazd na II poziom widokowy). Rejs statkiem po Sekwanie. Dzielnica Montmartre z Bazyliką Sacre Coeur. Msza Św. Czas wolny. Kolacja. Nocleg.

8 dzień: 30.07.2022 –  REIMS – Monachium
Śniadanie. Przejazd do REIMS i wizyta w pięknej gotyckiej katedrze – miejscu koronacji królów Francji ( Msza Św.). Następnie przejazd do Niemiec.  Obiadokolacja i nocleg w hotelu k / Monachium.

9 /10 dzień:  Altotting – powrót do Polski
Śniadanie, wizyta w najważniejszym sanktuarium maryjnym Bawarii w ALTÖTTING. Następnie przejazd do Polski. Powrót do   w godzinach nocnych następnego dnia.

Pielgrzymka do Francji

Cena obejmuje:

♦ Transport komfortowym autokarem ( barek, WC, video, klimatyzacja )

♦ 8 noclegów w hotelach **/***   w pokojach 2 i 3-osobowe z łazienkami

♦ Wyżywienie: 8 śniadań i 8 obiadokolacji

♦ Opieka pilota-przewodnika

♦ ubezpieczenie NNW 10000 zł, OC 10000 euro, BP 1000 zł, KL 15000 euro, w tym choroby przewlekłe i zachorowanie na COVID-19

 

Cena nie zawiera :

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy lokalni – 70  euro
  • 20 zł – Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy – płatne w 1 zaliczce
  • dodatkowych posiłków,
  • napojów do obiadokolacji,

ZAPOZNAJ SIĘ Z AKTUALNYMI OBOSTRZENIAMI:

Pielgrzymka do Francji – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! NIE ZWLEKAJ!

  1. KLIKNIJ REZERWUJ, WYPEŁNIJ FORMULARZ ZA SIEBIE I OSOBY TOWARZYSZĄCE
  2. NA MAILA PODANEGO W FORMULARZU AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE WYSŁANA UMOWA
  3. PAMIĘTAJ O ZAPŁACENIU ZALICZKI – KONTO PODANE W UMOWIE W MAILU

KONTAKT: kom. +48 661 915 721
biuro@pielgrzymkitarnow.pl,
iwetta@beskidvision.com.pl,
natalia@beskidvision.com.pl

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY