Biuro pielgrzymkowe

Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe – organizator pielgrzymek z wieloletnim doświadczeniem. Organizujemy pielgrzymki w Polsce, w Europie i na całym świecie. Zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów, którzy wracając zadowoleni z naszych pielgrzymek polecają je swoim bliskim.

Pielgrzymki z TBP

Najważniejszy na naszych pielgrzymkach jest człowiek… W związku z czym zawsze służymy pomocną ręką i radą. Staramy się, aby każdy uczestnik wrócił zadowolony z pielgrzymek, które często okazują się życiową podróżą.

Grupy pielgrzymkowe:

Organizujemy od lat pielgrzymki dla parafii, stowarzyszeń, szkół i organizacji. Tworzymy na zamówienie pielgrzymki, wyjazdy wypoczynkowe, oazy i kolonie.  Program każdej pielgrzymki jest dopasowany do możliwości i potrzeb grupy. Do każdej grupy dobieramy opiekunów  – pilotów z największym doświadczeniem i charakterem dopasowanym do grupy.

Pielgrzymi indywidualni:

Staramy się do każdego klienta podchodzić indywidualnie, często zdarza się, że zadowoleni pielgrzymi wracają do nas kilka razy w roku.
Jest to dla nas największe wyróżnienie i nagroda za wykonaną pracę.
Często przed pielgrzymkami organizujemy spotkania aby przekazać najważniejsze informacje na temat odwiedzanych miejsc, wykonywanych usług w czasie pobytu za granicą, tak aby każda osoba wyjeżdżająca z nami czuła się zaopiekowana.

Pielgrzymki z naszym Biurem

Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe to jedno z najbardziej rozpoznawalnych katolickich biur podróży w Polsce. Od dawna realizujemy naszą misję, którą jest zwiedzanie świętych miejsc na całym świecie. W ciągu ostatnich lat odwiedziliśmy setki miejsc związanych z religią chrześcijańską – nie tylko w Europie, ale również w Ameryce czy Bliskim Wschodzie.

Chcemy dalej kontynuować dzieło pielgrzymowania, które pokazało nam Diecezjalne Biuro Pielgrzymkowe z Porąbki Uszewskiej. Założone przez św.p. Ks. Konwent biuro, pełniło ważną rolę w propagowaniu idei pielgrzymowania, głównie na terenie diecezji tarnowskiej.

Biuro podróży pielgrzymki – podążając śladami Jana Pawła II

Dzisiaj z usług naszego biura korzystają nie tylko lokalni wierzący. W wyjątkowe, wspólne podróże wybierają się również katolicy z całego kraju, a nawet świata. To dla nas ogromna radość, ponieważ tradycja pielgrzymowania sięga już ponad dwóch tysięcy lat wstecz. Ich geneza jest zapisana nawet w Piśmie Świętym, gdzie pielgrzymi uznawani są za „gości i pielgrzymów tej ziemi” (Hbr. 11,13)

Nasze biuro podróży pielgrzymki organizuje w różne miejsca. Duża popularnością cieszą się te, w ramach których podąża się śladami Jana Pawła II. To wspaniała okazja, aby znowu poczuć bliskość Ojca Świętego. Na trasie wycieczki odwiedzamy miejscowości, które odgrywały w jego życiu ważną rolę – między innymi Introd – Les Combe, gdzie Jan Paweł II odpoczywał.

Katolickie biura – bogaty wybór kierunków

Podróż śladami Wielkiego Polaka to nie jedyna możliwość, z jakiem mogą skorzystać pielgrzymi. Katolickie biura organizują także wycieczki do innych miejsc, które są bliskie chrześcijanom. Wśród nich są oczywiście miejsca związane z narodzinami Jezusa, takie jak Betlejem czy Nazaret. Te wyjątkowo urokliwe i pełne historii miejsca można zobaczyć w trakcie wycieczki do Izraela.

Innym wyjątkowym kierunkiem jest portugalska Fatima. Na miejscu można przeżyć niesamowite doznania związane z wspomnieniem trzeciego Objawienia, ale również zobaczyć wiele malowniczo położonych miejsc – na czele z Porto, Batalha czy Nazare.

Biuro pielgrzymkowe – doświadczenie i zaufanie

Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe od lat organizuje wycieczki i wyjazdu do świętych miejsc na całym świecie. W tym czasie zaufało nam już tysiące wiernych z całego kraju. Doceniają oni nie tylko chrześcijański charakter wyjazdów, ale również profesjonalną obsługę. Wiemy, jak istotny jest komfort naszych gości, dlatego dbamy o wygodne autokary, interesujący plan pielgrzymki, a także najlepsze hotele.

 

Zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie  : Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe

Odwiedź również : Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo-Turystyczne ITER