Magiczne Santorini – LIPIEC 2021

Numer imprezy turystycznej: 210715
od 2021-07-11 do 2021-07-18
TRANSPORT:  
  • śniadania
  • obiadokolacje
470euro + 600pln LAST MINUTE!

Santorini
Magiczne, romantyczne, jedyne takie miejsce na ziemi czeka na Ciebie!
Santorini, jedna z najpiękniejszych wysp świata.
Wyspa Santorini często jest kojarzona z zaginioną mityczną Atlantydą. Malownicze białe domki z niebieskimi dachami zbudowane na skraju klifu, brukowane uliczki i lazurowe morze, to wszystko skąpane w magicznym słońcu tworzy cudowny i niepowtarzalny obraz Cyklad w którym z miejsca się wszyscy zakochują.

PROGRAM

Dzień I
Wylot z Polski. Przylot na Santorini. Transfer do hotelu.

Dzień II
Śniadanie. Zwiedzanie Firy stolicy Santorini – W CENIE – przy 20 os. płatnych – przy mniejszych grupkach – transfer do Firy i OIA  – spacer we własnym zakresie. 

Pięknie położone miasto na wysokości 260 metrów nad poziomem morza. Spacer po wąskich uliczkach wśród białych domków z niebieskimi dachami z widokiem na wulkan i lazurowe wody Morza Egejskiego, widok zapierający dech w piersiach. Oia bajeczne miejsce wyglądające jak dzieło sztuki z wąskimi uliczkami, pełnego galerii i małych sklepików. Miasteczko uwodzące swoim niepowtarzalnym urokiem i magią. Kuszące do pozostania tu na zawsze i rozkoszowaniu się widokami zarówno w dzień jak też w trakcie magicznego zachodu słońca i rozjaśnionym tysiącem świateł nocnej Santorini.

Czas wolny –wypoczynek nad basenu lub morzem.

Dzień III
Śniadanie. Czas wolny – wypoczynek nad morzem lub basenem.

Fakultet – 20 euro – Podróż w czasie – spacer po podziemiach winnicy z lekcją historii wytwarzania wina na Santorini w Muzeum wina połączoną z degustacją trzech różnych rodzajów win produkowanych na Santorini.

Dzień IV
Śniadanie. Czas wolny nad morzem lub basenem. Przejazd do Oia, bajecznego miasteczka wyglądającego jak dzieło sztuki z wąskimi uliczkami, pełnego galerii i małych sklepików. Miasteczko uwodzące swoim niepowtarzalnym urokiem i magią. Powrót do hotelu.

Dzień V
Śniadanie. Czas wolny – wypoczynek nad morzem lub basenem.
Fakultet – 50 euro – „Wieczór Grecki”- muzyka, tańce, jedzenie i wino greckie wzbogaci fantastyczną i niezapomnianą zabawę na Santorini.

Dzień VI
Śniadanie. Czas wolny – wypoczynek nad morzem lub basenem.

Fakultet – 45 euro – Rejs na czynny wulkan Nea Kameni, poczujemy charakterystyczny zapach siarki wydobywającej się z jednego z kraterów i połyniemy na malowniczą wyspę Thirasia. To wybuch tego wulkanu spowodował tak olbrzymie zmiany wyspy. Fala powstała po wybuchu wulkanu sięgała do 200 metrów wysokości i dotarła nawet do Krety powodując zniszczenia. Kąpiel w słynnych gorących źródłach przy Palia Kameni w wodach nasyconych siarką i z temperaturą sięgającą 33 stopni. Chwila relaksu na na wyspie Thirasia. Transfer do hotelu. https://youtu.be/SbLlXtMkqVQ

Dzień VII
Śniadanie. Wypoczynek nad morzem lub basenem.
Fakultet – 45 euro – Wycieczka do „Akrotiri” i „Czerwoną plażę”. Powrót do hotelu.


Dzień VIII
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

SZCZEGÓŁY


Cena zawiera:
* 7 noclegów w hotelu z BB, WiFi, klimatyzacją, lodówką – hotel typu RENA *** w Perissie
* 7 śniadań
* transfery lotnisko – hotel – lotnisko
* wycieczka/transfer do Firy i Oia – zależne od liczby osób
* przelot samolotem z Krakowa
* bagaż mały podręczny  – 40x30x20cm
* Ubezpieczenie (szczegóły w zakładce ubezpieczenia)


Cena nie zawiera:
* obowiązkowa opłata: Podatku hotelowego 1,5€ za noc za pokój, płatne na miejscu

* EWENTUALNA: Dopłata do obiadów 120€ za osobę

* BAGAŻU REJESTROWANEGO -koszt – 220zł / lot w 1 stronę/ osobę ( 119 x 119 x 81 cm, Bagaż nadawany 20 kg)
* możliwość wykupienia bagażu  nadawanego  – 55 x 40 x 20 cm – 10 kg – koszt 115zł/w 1 stronę


* rezerwacja miejsca w samolocie – ok 10-15 euro w 1 stronę
* dopłata za pokój jednoosobowy – 45 euro/noc
* SKŁADKA TFG i TFP – 20 ZŁ  – płatne na konto organizatora

WYCIECZKI

Wycieczki fakultatywne:
o Rejs na Wulkan „Nea Kameni”- 45€/osoba
o „Wieczór grecki” – 50€/osoba
o Wycieczka do Muzeum wina z degustacją wina – 20€/osoba
o Wycieczka do „Akrotiri” i na „Czerwoną plażę” – 35€/osoba

 Akrotiri i „Czerwona plaża” – 35 EURO/OS

Przejazd do Akrotiri minojskiego miasta w którym po dzisiejszy dzień trwają prace odkrywkowe. Trzęsienie ziemi i potężny wybuch wulkanu znajdującego się w centrum wyspy przyniósł zagładę dla wyspy ale też był powodem powstania jeden z najpiękniejszych wysp. Masy lawy i popiołu wyplutego przez wulkan w czasie erupcji nie tylko zniszczyły życie na wyspie na ok. 300-500 lat, ale też zabezpieczyły i przechowały dawne miasto Akrotiri, dzięki temu możemy poznawać życie ludzi z dawnych lat. Spacer na „Czerwoną plażę”. Jedną z najpiękniejszych plaż na wyspie. Otaczające skały o czerwonym zabarwieniu dają niesamowite wrażenie dla wypoczywających turystów. Powrót do hotelu, nocleg.

Rejs na czynny wulkan Nea Kameni – 45 EURO/OS

To wybuch tego wulkanu spowodował tak olbrzymie zmiany wyspy. Fala powstała po wybuchu wulkanu sięgała do 200 metrów wysokości i dotarła nawet do Krety powodując zniszczenia. Możliwość kąpieli w słynnych gorących źródłach przy Palia Kameni w wodach nasyconych siarką i z temperaturą sięgającą 33 stopni. Transfer do hotelu. Nocleg. https://youtu.be/SbLlXtMkqVQ

Rejsy katamaranem na zachód słońca (5 godzin)

Płynąc z południowego portu Vlychada i krążąc wzdłuż wybrzeża, docieramy do Czerwonej Plaży Akrotiri, która jest podziwiana za wyraźny czerwony odcień, spowodowany bogactwem minerałów wulkanicznych. Następnie płyniemy w kierunku Białej Plaży. Następnie płyniemy w kierunku Mesa Pigadia na naszą pierwszą sesję pływania z maskami, ręcznikami i sprzętem do nurkowania dla wszystkich naszych gości. Po sesji pływania mijamy latarnię morską i wyłania się nam kaldera z niepowtarzalnym widokiem całą zatokę. Nasza trasa żeglarska przebiega blisko wulkanu z pełnym widokiem na niego przed naszym następnym przystankiem w Hot Springs. To tutaj nasza druga sesja pływania odbywa się w wodach siarkowych, które zapewniają naturalne SPA. Z zapierającymi dech w piersiach widokami na wyspę Thirassia jako tłem pasującym do malowniczej Oia, płyniemy dalej ku zachodzie słońca aby zakończyć rejs w najbardziej wyjątkowy i niezapomniany sposób.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia pod numerem: 0048 535 655 664

iwetta@beskidvision.com.pl, biuro@pielgrzymkitarnow.pl

GALERIA

 

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY