Ziemia Święta z Niedzielą Palmową

Numer imprezy turystycznej:
od 2022-04-06 do 2022-04-13
TRANSPORT:
1900zł + 550usd

 

 


NUMER IMPREZY TURYSTYCZNEJ – 220402

PROGRAM

Dzień I –  LOT DO IZRAELA
Zbiórka na lotnisku w Krakowie. Odprawa lotniskowa. Odlot do Izraela – Tel Awiw. Lądowanie w Tel Awiwie. Odbiór bagaży. Następnie przejazd do Betlejem. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień II – BETHELEM
Po śniadaniu zwiedzanie Betlejem, zwiedzanie Betlejem: Bazylika Narodzenia Pana Jezusa. Kościół ten powstał w miejscu narodzenia Jezusa i jest najstarszym czynnym kościołem na świecie, Grota Mleczna, Grota św. Hieronima w kościele św. Katarzyny, Pole Pasterzy – gdzie aniołowie obwieścili pasterzom narodzenie Chrystusa.

Dzień III – GALILEA
Po śniadaniu wyjazd autokarem do Hajfy. Góra Karmel, widok na ogrody Bahaitów. Następnie zwiedzenie miejsca pierwszego cudu w Kanie Galilejskiej. Zwiedzanie Nazaretu: Bazylika Zwiastowania, kościół św. Józefa. Obiadokolacja i nocleg w Galilei.

Dzień IV –  GALILEA
Po śniadaniu wyjazd taksówkami na Górę Tabor: zwiedzanie kościoła Przemienienia Pańskiego. Wyjazd w okolice jeziora Genezaret: Góra Błogosławieństw, Kafarnaum – dom św. Piotra, Tabga – miejsce cudownego rozmnożenia chleba i ryb, kościół Prymatu św. Piotra. Nad jeziorem możliwość zakupienia obiadu – ryby św. Piotra ( dodatkowo płatne), oraz rejs po jeziorze.

Dzień V – JEROZOLIMA
Śniadanie, Przejazd do Jerozolimy. Góra Syjon – Kościół św. Piotra in Gallicantu, Wieczernik chrześcijański – żydowski, Grób Dawida, Bazylika Zaśnięcia NMP, dzielnica żydowska Starego Miasta (Ściana Płaczu). Po południu udział w uroczystej procesji Niedzieli Palmowej – przejście do Bazyliki Bożego Grobu , czas wolny na prywatną refleksję. Obiadokolacja
i nocleg w hotelu. Zwiedzanie Ogrodu Getsemani – bazyliki Agonii Pana Jezusa, kościoła Grobu NMP. Zwiedzanie Starego Miasta. Kościół Litostrotos – miejsce sądu Pana Jezusa. Via Dolorosa – Droga Krzyżowa, bazylika Grobu Świętego na Kalwarii – Golgocie. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień VI – JEROZOLIMA
Po śniadaniu przejazd do Jerozolimy: Betfage, Góra Oliwna – zwiedzanie kościoła Pater Noster, nawiedzenie kościoła Dominus Flevit tj. miejsca gdzie Pan Jezus zapłakał nad Jerozolimą. Zwiedzanie Ogrodu Getsemani – bazyliki Agonii Pana Jezusa, kościoła Grobu NMP. Zwiedzanie Starego Miasta. Kościół Litostrotos – miejsce sądu Pana Jezusa. Via Dolorosa – Droga Krzyżowa, bazylika Grobu Świętego na Kalwarii – Golgocie. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień VII – JERYCHO, WADI QELT, MORZE MARTWE
Po śniadaniu przejazd przez Pustynię Judzką, z krótkim postojem w Jerycho. Widok na Górę Kuszenia i Drzewo Sykomory. Miejsce Chrztu św. Nad rzeką Jordan. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Postój na Pustyni Judzkiej – widok na klasztor WADI QELT. Przejazd nad Morze Martwe z możliwością kąpieli. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

Dzień VIII – AIN KAREM –TEL AWIW – JAFFA
Po śniadaniu ,przejazd autokarem do Ain Karem, zwiedzanie miejsca narodzenia Jana Chrzciciela i miejsca nawiedzenia Elżbiety przez Matkę Bożą. Przejazd do Tel Awiwu, Zwiedzanie starożytnego portu Jaffa, słynnego z mitologii greckiej. Spacer promenadą nadmorską, czas wolny. Przejazd na lotnisko. 21.15 – Wylot z Izraela do Krakowa. Zakończenie Pielgrzymki.

Organizatorem Pielgrzymki jest Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe –  BeskidVision Sp. Jawna Sylwia Rusin i Iwetta Kaczmarczyk,
34-300 Żywiec, ul. Kopernika 2
Ewidencja organizatorów i pośredników turystycznych nr 1226

 

ŚWIADCZENIA


Cena pielgrzymki zawiera:

 • Przelot samolotem w obie strony
 • Bagaż rejestrowany 20 kg + bagaż podręczny 8 kg o wymiarach 40x30x20 cm
 • 7 noclegów w pokojach dwuosobowych w hotelach*** lub ****
 • Wyżywienie w postaci śniadań (7) i obiadokolacji (7)
 • Przejazdy w Ziemi Świętej klimatyzowanym autokarem
 • Opieka pilota-przewodnika
 • Opłaty lotniskowe i dopłaty do paliwa
 • Ubezpieczenie (szczegóły w zakładce UBEZPIECZENIA)
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

Cena pielgrzymki nie zawiera :

 • OBLIGATORYJNIE: Biletów wstępu, taksówki na górę Tabor i zwyczajowych napiwków, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim (140  USD)

Opcjonalnie :

 • Napojów do kolacji
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego-  120 USD
 • WYBÓR MIEJSCA W SAMOLOCIE – KOSZT 10-15 EURO
  ( konieczny wcześniejszy kontakt z biurem w celu ustalenia szczegółów)

UBEZPIECZENIA


POBIERZ PEŁNE OWU:  
Bezpieczne Podróże OWU 2018

W NASZYM BIURZE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEGO UBEZPIECZENIA :

WAŻNE INFORMACJE

 • W PRZYPADKU KONIECZNOŚCI WYKONANIA TESTÓW/ SZCZEPIONKI KOSZTY PONOSI UCZESTNIK.

 • Koszty biletów wstępu oraz zwyczajowych napiwków, a także kosztów fakultatywnych regulujemy w Ziemi Świętej u pilota.

 • W zależności od miejscowych uwarunkowań (np. święta żydowskie itp.) lub godziny przylotu samolotu kolejność odwiedzanych miejsc może być inna niż opisana w ramowym programie pielgrzymki.

 • Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim uzależniony jest od warunków pogodowych w danym dniu.

 • Miejsce oraz godzina wylotu może ulec zmianie.

 • Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

GALERIA

 

ZGŁOSZENIA I KONTAKT

Umowa zgłoszenie dostępna po kontakcie telefonicznym bądź mailowym. 

NR KONT W BANKU SANTANDER:
Złotówki:72 1090 2011 0000 0001 3416 2028
Euro: 92 1090 2011 0000 0001 3416 2056
Dolary:66 1090 2011 0000 0001 3416 2039

KONTAKT:

kom. / 48/ 661-915-721
biuro@pielgrzymkitarnow.pl

 

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY