PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

Numer imprezy turystycznej:
od 2021-09-17 do 2021-09-24
TRANSPORT:
1700 zł + 500 USD

NUMER IMPREZY TURYSTYCZNEJ : 210903

PROGRAM

I dzień   – PRZELOT DO IZRAELA/ TEL AWIW
SPOTKANIE NA LOTNISKU W KRAKOWIE/KATOWICACH. Rozpoczęcie odprawy, Wylot do TEL AWIWU.  Po odebraniu bagażu przejazd do Betlehem, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

II dzień –  BETANIA, BETLEHEM
Po śniadaniu przejazd do BETANI – grób Łazarza.  Zwiedzanie BETLEHEM. Nawiedzenie Bazyliki  Narodzenia Pańskiego wybudowana ponad Grotą  Narodzenia. Przejście ulicami miasta do Groty Mlecznej. Czas   wolny.  Przejazd na Pole Pasterzy. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

III dzień –  AIN KAREM, JEROZOLIMA
Po przejazd autokarem do AIN KAREM, zwiedzanie miejsca narodzenia Jana Chrzciciela i miejsca nawiedzenia Elżbiety przez Matkę Bożą. Przejazd do JEROZOLIMY: zwiedzanie Starego Miasta. Kościół Litostrotos – miejsce sądu Pana Jezusa. Via Dolorosa – Droga Krzyżowa, bazylika Grobu Świętego na Kalwarii – Golgocie. Kościół św. Anny i Ecce homo. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

IV dzień –GALILEA
Wyjazd autokarem do CEZAREI NADMORSKIEJ . Przejazd w kierunku HAJFY. Góra Karmel, ogród Bahaitów – widok z zewnątrz . Następnie zwiedzenie miejsca pierwszego cudu w KANIE GALILEJSKIEJ. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Obiadokolacja i nocleg w Galilei.

V dzień –  GALILEA
Po śniadaniu zwiedzanie NAZARETU: Bazylika Zwiastowania, kościół św. Józefa. Wyjazd na Górę Tabor: zwiedzanie kościoła Przemienienia Pańskiego. Wyjazd w okolice jeziora Genezaret: Góra Błogosławieństw, KAFARNAUM – dom św. Piotra, TABGA – miejsce cudownego rozmnożenia chleba i ryb, kościół Prymatu św. Piotra. Lunch –  ryba św. Piotra( w cenie), oraz rejs po jeziorze Galilejskim. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

VI dzień – JERYCHO, WADI QELT, MORZE MARTWE
Po śniadaniu przejazd  na symboliczne miejsce Chrztu Jezusa – Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Przejazd przez Pustynię Judzką, z krótkim postojem w Jerycho.  Widok na Górę Kuszenia i Drzewo Sykomory. Postój na Pustyni Judzkiej – widok na klasztor WADI QELT.  Przejazd nad Morze Martwe  z możliwością kąpieli.  Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

VII dzień – JEROZOLIMA
Po śniadaniu  Przejazd  do JEROZOLIMY: Betfage, Góra Oliwna – zwiedzanie kościoła Pater Noster, nawiedzenie kościoła Dominus Flevit – miejsca gdzie Pan Jezus zapłakał nad Jerozolimą. Zwiedzanie Ogrodu Getsemani – bazyliki Agonii Pana Jezusa, kościoła Grobu NMP. Przejście pod Ścianę Płaczu, Góra Syjon: zwiedzanie Wieczernika i bazyliki Zaśnięcia NMP. Kościół św. Piotra – In Gallicantu. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

VIII dzień –POWRÓT DO POLSKI
Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie starożytnego portu JAFFA, słynnego z mitologii greckiej. Spacer promenadą nadmorską, czas wolny. Przejazd na lotnisko. Rozpoczęcie odprawy lotniskowej . Wylot do Polski. Lądowanie na lotnisku w Krakowie – Balicach/ Katowicach. Przejazd do Tarnowa.

ŚWIADCZENIA

CENA OBEJMUJE:

 • Przejazd na lotnisko/ z lotniska
 • Przelot samolotem w obie strony z bagażem rejestrowanym 20 kg,
 • 7 noclegów w pokojach dwuosobowych w hotelach*** lub ****
 • Wyżywienie w postaci śniadań (7) i obiadokolacji (7),
 • Przejazdy w Ziemi Świętej klimatyzowanym autokarem,
 • Opieka pilota / przewodnika,
 • Opłaty lotniskowe i dopłaty do paliwa,
 • Pełne ubezpieczenie turystyczne – szczegóły poniżej

 CENA NIE OBEJMUJE:

 • Biletów wstępu, taksówki na górę Tabor i zwyczajowych napiwków, rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim, ryba św. Piotra  (145USD) – PŁATNE U BIBLISTY/PRZEWODNIKA
 • 26 zł – składka bezzwrotna TFG i TFP – płatna na konto organizatora

 OPCJONALNIE:

 • Dopłata do napojów do kolacji – w cenę obiadokolacji wliczona woda
 • Dopłata do pokoju jednoosobowego 130 USD

UBEZPIECZENIA


POBIERZ PEŁNE OWU:  
Bezpieczne Podróże OWU 2018

W NASZYM BIURZE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DODATKOWEGO UBEZPIECZENIA :

WAŻNE INFORMACJE

 • Koszty biletów wstępu oraz zwyczajowych napiwków, a także kosztów fakultatywnych regulujemy w Ziemi Świętej u pilota.

 • W zależności od miejscowych uwarunkowań (np. święta żydowskie itp.) lub godziny przylotu samolotu kolejność odwiedzanych miejsc może być inna niż opisana w ramowym programie pielgrzymki.

 • Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim uzależniony jest od warunków pogodowych w danym dniu.

 • Miejsce oraz godzina wylotu może ulec zmianie.

 • Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

GALERIA

ZGŁOSZENIE I KONTAKT


POBIERZ UMOWĘ KLIKAJĄC W PONIŻSZY LINK:
UMOWA ZGŁOSZENIE – 210903 – IZRAEL

NR KONT W BANKU SANTANDER:
Złotówki:72 1090 2011 0000 0001 3416 2028
Euro: 92 1090 2011 0000 0001 3416 2056
Dolary:66 1090 2011 0000 0001 3416 2039

KONTAKT: kom. / 48/ 661-915-721; 146656700
biuro@pielgrzymkitarnow.pl

WRÓĆ DO PORZEDNIEJ STRONY