.

.

 

Klimat i jakość usług naszego biura tworzą ludzie, dla których praca jest pasją …

Każdy z nas jest specjalistą w pracy jaką wykonuje. Chcieli byśmy Państwu przybliżyć pracowników Tarnowskiego Biura Pielgrzymkowego, którzy wkładają wiele serca i energii do przygotowania wyjazdów pielgrzymkowych. Każdy z nas jest jednocześnie pielgrzymem, ponieważ często wyjeżdżamy wraz z grupami na pielgrzymi szlak.

” Bez wielkiej wiary w Boga nie można wykonywać tej pracy … “

 

Sylwia Rusin   Sylwia – z pasji podróżnik, wędrowiec wysokogórski, miłośnik kultury góralskiej, uwielbia wszelaką aktywność fizyczną. Potrafi się przemieścić z prędkością światła do każdego miejsca na ziemi …  Z wykształcenia pedagog.
W Tarnowskim Biurze Pielgrzymkowym zajmuje się opracowywaniem programów, spotkaniem z pielgrzymami, marketingiem, transportem oraz logistyką.


 

Iwetta aktywna Mama dwójki dzieci. Gdyby mogła, to mieszkała by na całym świecie.  Uwielbia mieć wszystko poukładane i zaplanowane. Z wykształcenia specjalista turystyczny. W Tarnowskim Biurze zajmuje się opracowywaniem programów, spotkaniem z pielgrzymami, transportem, kontaktami z kontrahentami, oraz logistyką.


 

Natalia  –  Jej dokładność zaskakuje wszystkich w najmniejszych detalach. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. W Tarnowskim Biurze Pielgrzymkowym czuwa nad poprawnym obiegiem dokumentów, tworzy i nadzoruje programy pielgrzymek oraz zajmuje się obsługą klientów.

Bogusia – Dzięki niej, księgowe i kadrowe sprawy załatwione są błyskawicznie. Zajmuje się obiegiem dokumentów i księgowością. 

  Ks.Krzysztof Orzeł – człowiek o wielkim sercu, pasji do podróży i z wielkim humorem. Niezwykły kaznodzieja i  wytrwały słuchacz każdego człowieka. Jego pasją są również wycieczki rowerowe i fotografia. Przez 8 lat pełnił funkcje vice-dyrektora w Radiu RDN  Małopolska. Opiekun duchowy Tarnowskiego Biura Pielgrzymkowego oraz Dyrektor Diecezjalnego Duszpasterstwa Pielgrzymkowo – Turystycznego ITER. Księdza Krzysztofa, często można spotkać na naszych pielgrzymkach … 🙂

 

Jadwiga
1 styczeń 2018r. rozpoczęła pracę w Biurze ITER “Administracja – Księgowość – Marketing”.

 

 


Marcin – nasz anioł IT oraz projektant wszelkiej grafiki. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki radosnych dzieci. Jego głowa kryje wiele pomysłów, jak przedstawić graficznie nasze pomysły na podróże – potrafi czynić cuda. Ponadto jest właścicielem firmy LONTIA, którą z serca polecamy 🙂 www.lontia.pl


Tarnowskie Biuro Pielgrzymkowe tworzy jeszcze wiele ludzi, których nazywamy “Aniołami” oraz opiekunowie duchowni. Wszystkim Przyjaciołom, którzy współtworzą dzieło pielgrzymowania wraz z nami składamy BÓG ZAPŁAĆ 🙂